جام نيوز/  باشگاه استقلال قرار بود پس از فينال جام حذفي فوتبال بلافاصله مذاکرات نهايي با بازيکنان مدنظر خود را نهايي کرده و از آنها رونمايي کند، اما همه نفرات به مشکل خورده‌اند.
مسئولان استقلال تا روز دوشنبه فرصت داشتند تغييراتي در ليست آسيايي خود دهند و بازيکنان جديد اضافه کنند، اما با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتي اين باشگاه به دليل بدهي به وينفرد شفر اين مسئله منتفي شد. موضوعي که طبق نامه فيفا در تاريخ 25 مردادماه، مسئولان استقلال از آن اطلاع داشتند و ظاهرا مي‌دانستند که چون پولي براي پرداخت بدهي شفر ندارند، عجله‌اي براي بازيکن جديد ندارند.
با اين حال، اولويت اصلي استقلال تمديد قرارداد بازيکنان فصل گذشته است. اين بازيکنان هيچ کدام قراردادشان را تمديد نکرده‌اند و روز گذشته نيز در نخستين تمرين استقلال با سرمربيگري مجيد نامجومطلق شرکت نکردند. به همين دليل، چون نام اين بازيکنان براي ليست آسيايي ارسال شده است، در صورت عدم تمديد قرارداد آنها، باشگاه به مشکل بزرگي برمي‌خورد.
از طرفي جذب رشيد مظاهري باعث شده که حسين پورحميدي دروازه‌بان ذخيره استقلال نيز ساز جدايي سر بزند و اگر نتوانند او را با خود به قطر ببرند، باشگاه استقلال امکان شرکت در ليگ قهرمانان آسيا را به دليل داشتن تنها دو دروازه‌بان نخواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد