آخرين خبر/ بازيکن بانعصب پرسپوليس به شدت از دست مدير باشگاه شاکي است. شجاع خليل زاده مي‌گويد: سه روز با قرارداد در طبقات باشگاه مي‌چرخم و کسي جواب نمي‌دهد. کجاي دنيا بازيکن منت باشگاه را براي تمديد مي‌کشد؟ منتي باشد بايد منت هوادار را بکشم که روي سرم جا دارند و به همين خاطر سه بار رفتم باشگاه. اما نبايد منت مديري را بکشم و جوابي هم نشنوم!

به گزارش ايلنا، مدافع باتجربه پرسپوليس بنا به آنچه که بي توجهي باشگاه به قراردادش مي‌داند، تهديد به جدايي از اين تيم کرد.
در شرايطي که طي روزهاي اخير شجاع خليل زاده بارها با حضور در باشگاه وعده تمديد قرارداد داده بود، اکنون اما گفته مي‌شود او در پايان ليگ قهرمانان آسيا از اين تيم جدا خواهد شد.
خليل زاده مدعي است باشگاه بدون توجه به موضوع درخواستش براي تمديد قرارداد بارها او را معطل کرده و پاسخي به اين درخواست نداده و اکنون با استناد به بند مربوط به جدايي‌اش که در قرارداد آمده، گفته تنها تا پايان ليگ قهرمانان در اين تيم حضور خواهد داشت.

چون من خودم مي‌خواهم بمانم، بايد با من اينطور رفتار شود؟ 

مدافع باتجربه پرسپوليس با گلايه نسبت به بي‌توجهي باشگاه به موضوع تمديد قرارداد اعلام کرد با تداوم اين شرايط بعد از ليگ قهرمانان جدا خواهد شد.
به گزارش “ورزش سه”، شجاع خليل زاده، مدافع مياني پرسپوليس که بعد از سومين فصل حضور در اين تيم، اکنون با پيشنهاداتي نيز مواجه است، عليرغم اين موضوع تاکنون سه بار به باشگاه مراجعه کرده تا قراردادش را تمديد کند.
نکته عجيب اينکه اين بازيکن مدعي است باشگاه هيچ پاسخي به اين درخواست وي نداشته است و بر اين اساس وعده داده براي احترام به هواداران تا پايان ليگ قهرمانان آسيا در اين تيم حضور خواهد داشت و بعد از آن در صورت تداوم شرايط مجبور به جدايي خواهد شد.
وي در باره اين موضوع مي‌گويد: سه روز با قرارداد در طبقات باشگاه مي‌چرخم و کسي جواب نمي‌دهد. کجاي دنيا بازيکن منت باشگاه را براي تمديد مي‌کشد؟ منتي باشد بايد منت هوادار را بکشم که روي سرم جا دارند و به همين خاطر سه بار رفتم باشگاه. اما نبايد منت مديري را بکشم و جوابي هم نشنوم! 
او درباره شروع تمرينات گفت: اوضاع خوب است و خداراشکر تمرينات منظمي را براي بازي هاي آسيايي انجام مي‌دهيم. بازيکنان جديد هم به ما اضافه شده اند و اميدوارم قدر پيراهن پرسپوليس را بدانند و متوجه باشند که کجا آمده اند و براي موفقيت تيم تلاش خود را انجام بدهند.
خليل زاده درخصوص تمديد قرارداد عنوان کرد: من به شخصه چنين چيزي را در کل دنيا نديدم، ما هم حتما بايد مثل خيلي از بازيکنان بعضي کارها را انجام بدهم. من الان سه روز چهار روز است که براي تمديد قرارداد رفتم باشگاه، چون بند جدايي در قرارداد دارم. الان مي‌گويم که در اين 4 روز من را مي‌دوانند و هرروز بهانه مي‌آورند. همين جا مي‌گويم که من دوست دارم بمانم و دوباره ام مي‌گويم دوست دارم بمانم و قول مي‌دهم در بازي هاي آسيايي با جان و دل بازي کنم. بعدا از من ناراحت نشوند، من 4 روز رفتم باشگاه.
شجاع افزود: من سه سال است کمترين قرارداد را بدون هيچ منتي مي‌گيرم چون عاشق پرسپوليس هستم و اين ثابت شده است. هر فوتباليستي پول مي‌گيرد نوش جانش اما من کمتر از همه پول گرفتم. من پيشنهاد دارم و اگر من را نمي‌خواهيد خب بگوييد! آقا من هرروز مديربرنامه ام رفت باشگاه خودم هم رفتم من را پيچاندند. تا وقتي من را بخواهم هستم اما فکر کنم من را نمي‌خواهند. من نمي‌خواهم هواداران را نگران کنم و يک پست هم گذاشتم اما جايي که شما را نخواهند ميمانيد؟

مدافع شماره 3 پرسپوليس در مورد تمديد قراردادش توضيح داد: من به عشق هواداران رفتم که قراردادم را تمديد کنم، 4 روز بعد از من دلخور نشويد، نگوييد اين بازيکن به خاطر يک سري چيزها رفته، آقا من مي‌گويم مي‌خواهم بمانم. الان مي‌آيند مي‌گويند قرارداد داري اما در قراردادم بند جدايي هست، قرارداد من را درست کنيد. همه بازيکنان پرسپوليس با نداري ها ساختند اما بازيکن خارجي مي‌آيد راحت پولش را مي‌گيرد. ما حتي پول خودمان را  نمي‌توانيم بگيريم و وقتي مي‌خواهيم تمديد کنيم هم نمي‌کنند. اگر نمي‌خواهيد بگوييد تا تکليفمان را بدانيم. من بازي هاي آسيايي را مي‌روم و انشالله نتيجه مي‌گيريم اما بعد که آمدم انشالله تکليفمان را روشن مي‌کنيم. چهار روز بعد از من گله مند نشوند، کجاي دنيا اينطور هست؟
شجاع خليل زاده با اشاره به وضعيت قراردادش گفت: کارمندان باشگاه مي‌بينند که من قرارداد بستم بايد ميدوويدم که تمديد کنم، شايد هم نخواهند ما بمانيم. من هرروز براي تمديد رفتم و هرروز هم همانطور ماندم، اين را کارمندان باشگاه هم مي‌دانند.
بعد از پستم همه چيز تغيير کرد. من يک پست گذاشتم و گفتم که ميخواهم به عشق هواداران و تيمي که دوست دارم بمانم و از همان موقع رفتارها تغيير کرد و ديگر کسي از من نپرسيد. اگر من را نمي‌خواهيد بگوييد.
تا الان من هيچ عددي به باشگاه ندادم. به نظرتان بعد از 4 قهرماني حق باشگاه بايد چطور باشد؟ چون من خودم مي‌خواهم بمانم، بايد با من اينطور رفتار شود؟ من بازي آسيايي را مي‌روم و براي بعد از آن قول به هواداران نمي‌دهم. فکر مي‌کنم از علاقه من سو استفاده مي‌کنند و بعد از بازي آسيايي احتمال جدا شدن من هست. مگه همچين چيزي داريم؟ مگر مي‌شود هرروز بروم باشگاه که قراردادم را تمديد کنيد؟ کجاي دنيا همچين چيزي هست؟ بازيکن مي‌آيد ادا و اطوار در مي‌آورد و و پولش را هم مي‌دهند و مي‌گويند بماند اما مني که مي‌خواهم بمانم را اينطور رفتار مي‌کنند. از هواداران عذر خواهي مي‌کنم، حلالم کنيد...


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد