آخرين خبر/ آيا خبر منتشر شده درباره حضور آندره‌آ استراماچوني در قطر صحت دارد؟
به گزارش فوتبالي، ديشب خبري تاييد نشده و غير رسمي در فضاي مجازي منتشر شد که براي هواداران استقلال خبر بسيار خوبي بود. اينکه باشگاه استقلال براي آندره‌آ استراماچوني بليت رم به دوحه را گرفته و قرار است اين مربي بازيهاي استقلال در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا را از نزديک ببيند.
پيش از اين، از باشگاه استقلال خبر رسيده بود که استراماچوني در صورت بازگشت به استقلال، دوست ندارد در اين مرحله از ليگ قهرمانان روي نيمکت اين تيم بنشيند و حالا معلوم نيست هدف استراماچوني از اين سفر- در صورتي که شايعه مطرح شده درست باشد-  چيست؟ 
آيا او قرار است فقط بازيهاي استقلال را از نزديک ببيند تا بيشتر با تيم سابقش آشنا شود يا اينکه به مجيد نامجومطلق مشاوره خواهد داد.
کار به جايي رسيد که گفته شد قرار است باشگاه استقلال با استراماچوني در قطر قرارداد ببنند. با توجه به آنکه محروميت از پنجره نقل و انتقالات شامل عقد قرارداد با مربي نمي‌شود و فقط شامل بازيکن است، استقلال مشکلي براي همکاري با استراماچوني نخواهد داشت البته به شرطي که بتواند اوکي وزارت ورزش و فدراسيون فوتبال براي بازگرداندن مرد ايتاليايي را بگيرد.
اين وسط واکنش مديرعامل استقلال به اخبار منتشر شده درباره استراماچوني هم جالب است. خبرنگار فوتبالي که تا بامداد امروز در هتل محل مذاکره سعادتمند با بازيکنان مورد نظرش حضور داشت، چند بار اين سوال را از سعادتمند پرسيد که آيا استراماچوني در قطر کنار استقلال خواهد بود يا نه منتهي مديرعامل آبي‌ها ترجيح داد هيچ پاسخ روشني به اين سوال ندهد تا ابهامات درباره اين ماجرا را بيشتر کند.
به اين موضوع مي‌توان هم از ديد مثبت نگاه کرد هم منفي. اگر بدبينانه نگاه شود بايد گفته شود که مطرح شدن نام استراماچوني فقط يک بازي از سوي سعادتمند بوده تا اين گونه دست به قمار بزرگي زده باشد و اعتبار مديريتي‌اش را به حراج بگذارد اما مي‌توان به نيمه پر ليوان هم نگاه کرد. اينکه سعادتمند به صورت چراغ خاموش مشغول نهايي کردن پروژه بازگرداندن استراماچوني است و ترجيح مي‌دهد هر وقت حضور او در استقلال قطعي شد، اين موضوع را رسانه‌اي کند تا جلوي موانع و حواشي احتمالي را گرفته باشد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد