آخرين خبر/ رونالدوي برزيلي شايعات مربوط به خوش گذراني‌اش را رد نکرده است.
به گزارش فوتبالي، رونالدو لوئيز نازاريو دليما يکي از بهترين مهاجمان تاريخ دنياي فوتبال است که مورد تمجيد بسياري هم قرار گرفته. او در اواخر دوران فوتبالش در رئال مادريد با شايعاتي مبني بر خوش گذراني بيش از حد مواجه شده بود که البته خودش هم آن را تکذيب نمي‌کند. رونالدو گفته دوست داشته پس از هر برد شادي کند و چون زياد برنده مي‌شدند،‌ در مهماني‌هاي زيادي هم شرکت مي‌‌کرده است.
رونالدو در جديدترين گفت و گوي خود به Movistar گفته: دوران بي‌نظيري در تيم رئال و شهر مادريد داشتم. اين تيم و شهر مادريد مي‌توانيد بهترين ترکيبي باشد که مي‌توانيد پيدا کنيد. بعضي اوقات شايد بيش از حد در مهماني‌ها شرکت مي‌کردم اما واقعا آن گونه که فکر مي‌کنيد نبود.
رونالدو در ادامه افزود: من هميشه خيلي مسئوليت پذير بود و هميشه هم سعي مي‌کردم که به بدنم آسيب نرسانم. بله، ‌پس از بردن بازي‌ها دوست داشتم جشن بگيرم و از آن‌جايي که هميشه مي‌برديم، ‌اين مسئله براي من يک مشکل شده بود اما چنين مسئله‌اي را به شکل يک افسانه مطرح مي‌کردند تا واقعيت.
رونالدو در اواخر دوران حضورش در رئال مادريد افت کرد و پس از پيوستن به ميلان کم کم به دوران افول نزديک شد و ديگر در اروپا بازي نکرد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد