ايسنا/ سرمربي سابق بايرن مونيخ تاکيد کرد که از موفقيت تيم بعد از درخشش در فصل قبل نه تنها ناراحت نشد بلکه خوشحال هم شد.

به نقل از بيلد، بايرن مونيخ فصل قبل را با نيکو کواچ آغاز کرد اما نتايج نااميد کننده تيم باعث شد تا  اين مربي از کار برکنار شود و جاي خود را به دستيارش فليک بدهد.
بعد از اخراج کواچ و با آمدن فليک بايرن مونيخ به کلي متحول شود و توانست قهرماني در سه گانه را به دست آورد.
کواچ گفت: همه مي دانند که پول براي من در اولويت نيست. نه به خاطر رسيدن پاداش به من دوست داشتم که بايرن مونيخ قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شود و نه به موفقيت تيم حسادت کردم بلکه به عنوان  هوادار دوست داشتم که موفقيت بايرن را به ببينم.
او ادامه داد: اين احساس را نداشتم که بايرن تن به شکست مي دهد. طبيعتا دوست داشتم که من هم در  اين موفقيت در کنار بايرن باشم با اين حال در نهايت فصل درخشان بايرن با فليک رقم خورد و بايد اعتراف کرد که او کارش را بسيار خوب انجام داد. فليک در بايرن بسيار خوب کار کرد و من از صميم قلب موفقيت او را تبريک گفتم.
کواچ در ادامه صحبت هاي خود گفت: کسب سه گانه اصلا آسان نيست و شايد تنها در پلي استيشن چنين دستاوردي به دست آيد. من به فليک حسادت نکردم بلکه برعکس خودم او را به بايرن آوردم و از موفقيتش هم خوشحال شدم.
کواچ که اکنون هدايت موناکو را برعهده دارد اخيرا به ويروس کرونا مبتلا شد. او درباره وضعيت سلامت خود گفت: خوشبختانه اکنون در شرايط خوبي به سر مي برم و هيچ نشانه بيماري را ندارم. من تمرينات موناکو را از طريق ويدئو زير نظر دارم.
اين مربي جوان تاکيد کرد که قبل از برعهده گرفتن هدايت موناکو با پيشنهاد هرتابرلين هم مواجه شد اما تصميم گرفت که راهي ليگ فرانسه شود. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد