خبر ورزشي/ امروز هم يکي از روزهاي خداست؛ روزي که از خواب بيدار شديم و فهميديم آنچه در خواب و خيال ديديم مشتي خزعبلات توهم گونه است.
امروز چه روزي است؛ صبح که از خواب بيدار شديم بمب انرژي بوديم. چه خبرهايي بود، چه خبرهاي خوشي...
روزي که از شکايت ويلموتس و مبلغ سنگيني که توسط فيفا محکوم شده بوديم خلاص شديم و با حداقل خسارت از اين پرونده بيرون آمديم.
روزي که کارلوس کي‌روش دوباره سرمربي تيم ملي شد.
روزي که مشکلات بازگشت استراماچوني حل و فصل شد.
روزي که برانکو ايوانکوويچ پذيرفت سرمربيگري تيم ملي عمان را رها کند و دوباره به پرسپوليس برگردد.
روزي که شکايت‌هاي مربيان و بازيکنان خارجي، جملگي به رضايت تبديل شدند. روزي که تمام ورزشگاه‌هاي نصف و نيمه ساخته شدند، به جاي چمن هاي مصنوعي، شاهد روييدن چمن هاي طبيعي بوديم و روزي که مديران غيرفوتبالي، جاي خود را به فوتبالي‌ها دادند.
روزي که شنيديم محمد دادکان به فدراسيون فوتبال برگشت. روزي که تمرين تيم ملي را دوباره با حضور کي‌روش تماشا کرديم.
روزي که برنامه ۹۰ به کنداکتور پخش برگشت و عادل فردوسي‌پور مقابل دوربين ظاهر شد. روزي که کوتوله‌ها و سوداگران عرصه فوتبال، دستشان از همه چيز کوتاه شد. روزي که فوتبال غصه نداشت، خنده روي لب همه نقش بسته بود. روزي که باز هم بدون شکست به جام جهاني صعود کرديم. روزي که باز هم نمايندگان ايران به فينال ليگ قهرمانان آسيا رسيدند.
راستي امروز چه روزي بود؟ روز توهم و خيالات فانتزي؟
امروز هم يکي از روزهاي خداست؛ روزي که از خواب بيدار شديم و فهميديم آنچه ديديم مشتي خزعبلات توهم گونه است. حالا روز خود را با اين همه فکر و خيال خوب در اين فوتبالي که در خواب ما گل و بلبل بود چگونه ادامه بدهيم؟


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد