خبر ورزشي/ پيشکسوت استقلال گفت: تيم در آستانه گرفتن يک جام که مستحقش بود به هم ريخت و باز هم از اين آقاي استراماچوني لطمه خورديم.
شاهرخ بياني درباره موضوع بازگرداندن آندره‌آ استراماچوني و هدايت دوباره استقلال به موضوع مهمي اشاره کرد و از هدر رفتن وقت به عنوان يک موضوع مهم ياد کرد.
آقاي بياني! از اوضاع استقلال خبر داريد؟
بله متأسفانه خبر دارم. تيم در آستانه گرفتن يک جام که مستحقش بود به هم ريخت و باز هم از اين آقاي استراماچوني لطمه خورديم.
با او مشکل داريد؟
نه! اتفاقاً سال گذشته که آمد و حتي ابتداي فصل بد نتيجه مي‌گرفت من به خبرورزشي گفتم بايد پاي او ايستاد و ديديد که تيم را به صدر جدول هم برد ولي بعد که آن اتفاقات رخ داد و دو ماه علاف برگشتنش شديم و ديگر هم برنگشت مشخص شد که وضعيت او چيست.
وضعيتش چيست؟
استراماچوني مربي خوبي است ولي کمي از بالا به ما نگاه مي‌کند و اگر مديران با او در حال مذاکره هستند بايد طوري برگردد که حين کار کردن بداند در ايران کار مي‌کند نه ميلان و لندن! امکانات هر کشوري در حد همان کشور است و حس مي‌کنم اين همه شرط و شروط براي نيامدن دوباره است و دوباره يکي، دو ماه علافي!
پيشنهاد بهتري داريد؟
پيشنهادم سرعت دادن به کارهاست. اگر شرط گذاشته يک هفته‌اي همه کار‌ها را درست کنند و اين همه وقت را از دست ندهند تا بدانيم که اگر قرار است برنگردد وقت را تلف نکنند و بروند با يکي، دو مربي ديگر حرف بزنند و تيم را به دست همان‌ها بسپارند. مگر مجيدي بد کار کرده بود که قيدش را زدند؟ اصلاً نمي‌دانم چه اصراري بود که استراماچوني برگردد وقتي استقلال، پرسپوليس را در نيمه‌نهايي شکست مي‌دهد ديگر چه مي‌خواهيم!
اصرار براي کاهش ضرر ۲ ميليون دلاري بود؟
به هر حال هر تصميمي دارند زودتر آن را به سرانجام برسانند. الان مشخص است چه کسي براي استقلال يارگيري مي‌کند؟ فرهاد که گفت ليستي که داده را ناديده گرفته‌اند پس چه کساني با چه برنامه‌ريزي در حال يارگيري هستند و اصلاً مربي بعدي مي‌تواند با اين وضعيت کار کند؟ من که باشم نمي‌پذيرم که يکي ديگر تيمم را ببندد و بعد مرا بالاي سر بازيکنانش بگذارند. اين‌ها همه تناقض‌هايي است که موجب مي‌شود، ندانيم در اين تيم و باشگاه چه خبر است. به خدا، مديران باشگاه از معرفت هواداران سوءاستفاده مي‌کنند و بعد از اعتراض کردن‌شان هم پليس خبر مي‌کنند! اين راهش نيست.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد