ورزش 3/ فرانک لمپارد، سرمربي چلسي به صحبت ها درباره مدعي بودن اين تيم براي قهرماني در فصل جديد ليگ برتر واکنش نشان داد.
چلسي پرکار ترين تيم نقل و انتقالات تابستاني بود و توانست اکثريت قريب به اتفاق بازيکنان مورد نظر خود را جذب کند؛ موضوعي که آبي هاي لندن را به يکي از مدعيان قهرماني فصل 21-2020 ليگ برتر انگليس تبديل کرده است.
چلسي روز دوشنبه در اولين بازي فصل جديد ليگ برتر خود به مصاف برايتون خواهد رفت و در همين رابطه نيز فرانک لمپارد در کنفرانس مطبوعاتي پيش از اين مسابقه شرکت کرده است.
چلسي مدعي قهرماني؟
مي‌دانم که در اين باره صحبت هايي وجود دارد. همچنين اميدوار هستيم که طرفداران نيز از اين موضوع هيجان‌زده باشند. ما اين موضوع را به خوبي درک مي کنيم و بازيکنان سطح بالايي نيز به خدمت گرفته ايم اما اين را هم بايد بدانيم که براي قهرماني در ليگ برتر انگليس به چه چيزهايي نياز است. دو تيم منچستر سيتي و ليورپول در چندين سال گذشته مدعي اصلي بوده اند. با اين وجود ما مي‌خواهيم پيشرفت کنيم.
افزايش فشارها؟
تعجب مي‌کنم که فکر مي کنيد من فصل گذشته هيچ فشاري را تحمل نکردم. من سرمربيگري چلسي را برعهده نگرفتم تا با اين تيم براي کسب رتبه چهارمي تلاش کنم و تنها باعث رشد بازيکنان تيم پايه شوم. من براي کسب قهرماني به چلسي آمده‌ام.
ناراحتي ميسون مونت از جذب کاي هاورتز؟
من صحبت ها درباره ميسون مونت را شنيدم و مي دانم که چه کسي آنها را منتشر کرده است. او به شکل عجيبي اين ماجرا را تماشا کرده است. با اين حال من تيم را بر اساس عملکرد بازيکنان در تمرينات انتخاب مي‌کنم و هر کسي که بخواهد به ميدان برود بايد عملکرد خوبي از خود ارائه دهد.
مصدومان؟
حکيم زياش در بازي پيش فصل مقابل برايتون مصدوم شد و آمادگي لازم را ندارد. همچنين بن چيلول نيز با وجود بهتر شدن اوضاعش، به طور کامل آماده نيست. در مورد تياگو‌ سيلوا نيز چون تا آخر هفته تمرين نمي کند شک و ترديد وجود دارد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد