آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت: به نظر مي‌رسد يکي از اعضاي سابق بارسلونا با ارتکاب به جرم آزار جنسي، فسادي اخلاقي را در اين باشگاه به بار آورده است. او که به عنوان فيزيوتراپ در بارسلونا مشغول به کار بوده، به 4 سال زندان و 2 سال محروميت، محکوم شده است.
در بخش ششم دادگاه شهر بارسلونا، فردي به اسم خائومه که فيزيوتراپ سابق بارسلونا بوده به ارتکاب به آزار جنسي محکوم شد. اين شخص هنگامي که در بارسلونا مشغول به کار بوده از جايگاه و شرايطي که در آنجا داشته در اين جهت سواستفاده کرده و فساد اخلاقي به بار آورده است. نکته‌ي جالب اينکه اين فيزيوتراپ به مدت 30 سال در اين زمينه کار کرده بود و فرد با تجربه و شناخته شده‌اي ميان فيزيوتراپ ها بود. او سال‌ها در بارسلونا وظيفه‌ي هماهنگ سازي فيزيوتراپ هاي تيم اصلي با تيم هاي رزرو و رده‌هاي پايه‌ي باشگاه را بر عهده داشت اما به نظر مي‌رسد که جايگاه شغلي و شهرت افراد نمي‌تواند دليلي بر درست کاري آن‌ها باشد چرا که خائومه در بارسلونا دچار فساد اخلاقي شده و جرم آزار جنسي او در دادگاه اثبات شده است.
خائومه در سال 2016 مرتکب اين جرم شده است. او در دفتر کار خود واقع در باشگاه بارسلونا به يکي ديگر از اعضاي باشگاه تعرض کرده بود. اين فيزيوتراپ اکنون به 4 سال زندان، 2 سال ممنوعيت از هر نوع ارتباطي با زنان ( اعم از صحبت حضوري، تلفني و مکاتبه‌اي )، 2 سال محروميت از فعاليت حرفه‌اي و همچنين پرداخت خسارتي 10 هزار يورويي به قرباني محکوم شده است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد