ورزش 3/ گري نويل اسطوره باشگاه منچستر يونايتد، از پل پوگبا به خاطر عدم تعهدش به اين تيم انتقاد کرد.
در سال 2016 بود که منچستر‌يونايتد 89 ميليون پوند هزينه کرد تا پل پوگبا را از يوونتوس به اولدترافورد برگرداند. هافبک فرانسوي در زمان حضور در يوونتوس به يک بازيکن عالي و کامل تبديل شده بود اما بعد از انتقال به يونايتد نتوانسته به همان خوبي کار کند و عملکردش با انتقاداتي مواجه بوده است.
همين عملکرد پرنوسان پوگبا در منچستر يونايتد باعث شده که طي فصول اخير صحبت هاي زيادي درباره آينده او مطرح شود. در اين بين گفته شد که اين ستاره فرانسوي از تيم هايي نظير رئال مادريد و يوونتوس پيشنهاد دارد و حتي زمزمه هايي درباره علاقه خود پوگبا براي جدايي نيز به گوش رسيد؛ اتفاقي که ناراحتي هواداران يونايتد را هم در پي داشت.
اسطوره باشگاه منچستر يونايتد حالا درباره عدم موفقيت پوگبا در منچستر يونايتد صحبت کرده است. گري نويل در اين باره گفت: " براي من، پل پوگبا اين توانايي را دارد که بهترين بازيکن باشگاه و يکي از بهترين بازيکنان ليگ برتر و جهان باشد. من هرگز از عملکرد پوگبا انتقاد نکرده ام اما تنها مسئله ام با او سر و صدايي است که براي ترک باشگاه ايجاد مي کند و اين که مدير برنامه او دائماً در اين باره صحبت مي‌کند.
فکر مي‌کنم که همين عدم تعهد پل پوگبا است که باعث حواس پرتي او مي شود. لازم است که منچستريونايتد با اين موضوع برخورد کند زيرا وقتي معروف ترين بازيکن شما خواستار جدايي مي شود، هواداران نيز ناراحت خواهند شد."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد