ورزش 3/ سرمربي سابق استقلال در واکنش به شايعات مکرر درباره عدم استعفاي کتبي اش از سمت سابق واکنش نشان داد.
فرهاد مجيدي در متني در کانال خود منتشر کرده موارد قانوني استعفايش را اعلام کرده و توضيح داده بابت مطالباتش از استقلال هم هيچ ادعايي ندارد.
او که همچنان از اتفاقات هفته‌هاي گذشته و پس از برد دربي دل‌چرکين و ناراحت به نظر مي‌رسد تاکيد کرده استعفايش را يکبار پس از برنامه ورزش و مردم و يکبار هم  جمعه گذشته براي او ارسال کرده و ديگر حضوري در استقلال ندارد.
مجيدي در اين پيام  چنين نوشته است :
به نظر مي‌رسد مديريت باشگاه استقلال اطلاع ندارد که طبق قانون سرمربي مي‌تواند با ارسال يک پيامک به باشگاه از سمت خود استعفا بدهد.
ظهر جمعه ۷ شهريور ۱۳۹۹ از طريق پيامک و واتساپ استعفايم را به مديرعامل اعلام کردم. بعد از فينال هم يک مرتبه اين کار را انجام دادم. از سازمان ليگ هم استعلام گرفتم و تاکيد داشتند که اعلام کناره‌گيري حتي از طريق اکانت‌ شخصي در شبکه‌هاي اجتماعي يا مصاحبه در رسانه‌هاي شناخته شده هم مورد تاييد سازمان ليگ و ارکان قضايي فدراسيون فوتبال خواهد بود، با اين وجود مديريت فعلي به عوامفريبي‌هايش ادامه مي‌دهد.
هم‌چنين از اين طريق اعلام مي‌‌کنم که برخلاف بندهاي قراردادم، ديگر هيچ حق و حقوقي براي خود بابت سرمربيگري در فصل ۹۹-۱۳۹۸ و ۱۴۰۰-۱۳۹۹ قائل نيستم و از باشگاه استقلال مي‌خواهم که باقيمانده دستمزدم در فصل ۱۳۹۸-۱۳۹۹ را براي سرمربي آينده استقلال هزينه کنند.
به اميد روزهايي که استقلال ما از اين پليدي‌ها نجات يابد و بازي با احساسات هواداران به پايان برسد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد