ورزش 3/ رونالدو نازاريو اسطوره برزيلي در يک مصاحبه مي گويد در زمان حضور در رئال مادريد، باشگاه اسپانيايي براي جلوگيري از شرکت او در مهماني‌ها باديگاردهاي خصوصي استخدام مي کرده.
رونالدو نازاريو اسطوره فوتبال برزيل در زماني که با پيراهن رئال مادريد مي درخشيد به خاطر بي انضباطي هايش و به خصوص حضور مداومش در مهماني‌ها معروف شده بود. او حالا در يک مصاحبه توضيح مي دهد که باشگاه اسپانيايي براي جلوگيري از حضور او در اين مهماني‌ها باديگاردهاي خصوصي استخدام مي کرده و البته باز هم در جلوگيري از او موفق نبوده.
ابرستاره برزيلي در سال 2002 به رئال مادريد پيوست. مريخي حالا در مصاحبه‌اي با خورخه والدانو فاش کرد که در آن سالها به دليل رفتار خاصش در شرکت دائمي در مهماني‌ها چقدر رئيس باشگاه رئال فلورنتينو پرز را عصباني مي کرده.
رونالدو در گفتگو با والدانو که در روزنامه مارکا منتشر شده گفت: " فلورنتينو بادي گاردهاي خودش را جلوي در خانه من مي گذاشت و من هم دائم با آنها در حال جر و بحث بودم".
مريخي در ادامه اين سخنراني گفت: " ولي من در نهايت آنها را هم دريبل مي‌زدم و بعضي از آنها حتي با من به مهماني مي‌آمدند! ماجراي من و مهماني‌ها حالت داستاني پيدا کرده و شهرتش از آنچه واقعاً بود هم بيشتر شده. شايد من گاهي بيشتر از آنچه بايد از اين کارها مي‌کردم ولي واقعيت اينطور نيست که مي‌گويند. من هميشه خيلي مسئوليت پذير بودم و سعي مي‌کردم به بدنم آسيب نرسانم".
رونالدوي برزيلي در اين مصاحبه اعتراف مي کند تنها زماني در مهماني ها شرکت مي کرده که رئال پيروز مي شده. ولي در تيم کهکشاني آن روزهاي رئال مادريد، پيروزي اتفاقي نبود که هر چند وقت يکبار اتفاق بيفتد!
مريخي در ادامه گفت: " بله، من بعد از پيروزي در بازي‌ها دوست داشتم جشن بگيرم. و چون ما دائم برنده مي شديم اين مساله مشکل ساز شده بود. ولي همينطور که گفتم اين داستان را بيشتر از آنچه بود آب و تاب مي دادند. آن روزها روزهاي عجيب و غريبي بود. رئال و شهر مادريد بهترين ترکيب يک تيم و يک شهر بودند".
رونالدو پنج سال در رئال بازي کرد و در 177 بازي براي اين تيم 104 گل به ثمر رساند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد