ميزان/ مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: ما به دور از هتل‌بازي و هياهو و لابي‌گري بازيکنان مدنظر را جذب مي‌کنيم اما فولاد چهل پنجره است؛ هر پنجره‌اي را باز مي‌کنيم، يک پنجره ديگر بسته مي‌شود.
سعيد آذري در خصوص اينکه شايعه شده، جواد نکونام با باشگاه تراکتور مذاکراتي داشته و همين باعث شکراب شدن ميانه او و نکونام شده است، اظهار داشت: ما فرصت نداريم که به اين شايعات توجه کنيم. نمي‌دانم چرا تا يک مجموعه موفق عمل مي‌کند چنين مسائلي را مطرح مي‌کنند. اين کار برخي از دلالان است تا بتوانند از اين فضاي ملتهب ماهي بگيرند.
وي افزود: فولاد چهل پنجره است؛ هر پنجره‌اي را باز مي‌کنيم، يک پنجره ديگر بسته مي‌شود. با اين حال، مسئوليت اين تيم با ماست و تلاش مي‌کنيم به بهترين شکل کار را پيش ببريم.
مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان تصريح کرد: نکونام سه روز پيش آمد و قرارداد جديدش را امضا کرد. نکونام با ما قرارداد دارد و نمي‌دانم برخي به دنبال چه چيزي هستند که اين مسائل را مطرح مي‌کنند. ما تمام تلاش خود را مي‌کنيم تا تيمي قوي براي ليگ قهرمانان آسيا ببنديم.
آذري درباره اينکه گفته مي‌شود فرشاد احمدزاده با باشگاه استقلال مذاکره کرده بود، تصريح کرد: احمدزاده بازيکن آزاد بود و مي‌توانست با هر تيمي مذاکره کند، ولي ما او را مي‌خواستيم و پيشنهادمان را هم ارائه کرديم و خداراشکر توانستيم با او تمديد قرارداد کنيم. احمدزاده از قطر هم پيشنهاد داشت، اما او از حضور در فولاد راضي است.
وي در پايان خاطرنشان کرد: ما به دور از هتل‌بازي و هياهو و لابي‌گري بازيکنان مدنظر را جذب مي‌کنيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد