ورزش 3/ باشگاه ترابزون اسپور براي تمديد قرارداد مجيد حسيني، با اين بازيکن وارد مذاکره شد.
رسانه هاي ترکيه خبرداده اند که پس از ناکامي باشگاه ترابزون براي ترانسفر مجيد حسيني به باشگاه سامپدوريا، حالا مسئولان اين تيم در تلاش هستند تا قرارداد مدافع ايراني خود را تمديد کنند.
بنا بر روايت رسانه هاي ترکيه، پس از اينکه باشگاه ترابزون اسپور سخت در تلاش بود تا مجيد حسيني را به ايتاليا ترانسفر کند، اکنون و پس از رخ ندادن اين اتفاق، آنها به دنبال اين هستند قرارداد حسيني را تمديد کرده تا مانع از جدايي رايگان اين بازيکن ايراني در فصل آينده شوند.
با جدي شدن مذاکرات باشگاه سامپدوريا براي جذب مجيد حسيني، ترابزوني ها به دنبال جانشيني براي اين مدافع ايراني بودند و حتي موفق شدند مروان داکاستا مدافع ملي پوش مراکشي را نيز به خدمت بگيرند اما عدم توافق با سامپدوريا باعث شده انتقال حسيني به اين باشگاه فعلا منتفي شود.
با اين روند، مديران ترابزون حسيني را به ميز مذاکرات فراخوانده اند و قصد دارند قرارداد او را تمديد کنند. بنا بر روايت رسانه هاي ترکيه، مديران ترابزون از حسيني درخواست کرده اند براي اينکه اين بازيکن فصل آينده به صورت رايگان از اين تيم جدا نشود، قراردادش را با ترابزون تمديد کند. از مدت زمان قرارداد حسيني با اين باشگاه ترکيه اي، يکسال ديگر باقي مانده است.
هالوک آييلدوز خبرنگار رسانه معتبر ترکيه (Asistanaliz) روايت مي کند که پس از پيشنهاد شفاهي مالک ترابزون جهت تمديد قرارداد، حسيني در پاسخ به اين درخواست اعلام کرده تنها در صورتي راضي به تمديد قراردادش مي شود که به صورت مداوم در ترکيب ترابزون اسپور به ميدان برود.
مديران ترابزون نيز در پاسخ به اين درخواست حسيني اعلام کرده اند که آنها مسئوليت اين موضوع را بر عهده نمي گيرند. فعلا روند مذاکرات با مجيد حسيني بدون نتيجه باقي مانده است و سرنوشت اين بازيکن 24 ساله طي روزهاي آينده مشخص خواهد شد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد