ايسنا/ سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند اصفهان گفت: هيچ وقت نگفتم اين تيم پول ندارد و برخي درک اشتباهي از صحبت هاي من داشتند.
وحيد شمسايي سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند اصفهان در گفت‌وگو با ايسنا در مورد شروع تمرينات اين تيم گفت: از امروز (يکشنبه) تمرين‌هاي خود را  شروع مي کنيم. امسال ليگ جذابي داريم اما تحت تاثير کرونا قراردارد و اميدوارم اين بيماري مانع برگزاري منظم بازي ها نشود و بتوانيم ليگ را به خوبي به پايان برسانيم. برنامه ريزي خود را انجام داديم تا براي بازي‌ها به آمادگي کامل برسيم.
سرمربي گيتي پسند در مورد اينکه آيا اين تيم در جام حذفي شرکت مي کند يا نه اذعان داشت: برنامه تمريني و بدنسازي ما به نحوي است که خود را براي اول آبان که بازي‌هاي ليگ برتر است آماده کنيم و بعيد است در جام حذفي شرکت کنيم هر چند هنوز دراين باره تصميم قطعي را نگرفته‌ايم.
شمسايي که چندي پيش صحبت هايش در مورد بودجه گيتي پسند و مقايسه با تيم مس سونگون جنجالي شده و حتي با واکنش بازيکناني چون مهدي جاويد و فرهاد فخيم هم همراه شد تاکيد کرد: من نمي خواهم جواب کسي را بدهم و حرفم کلي است. فکر مي کنم دوستان درک اشتباهي داشتند و نفهميدند من چه گفتم. من هيچ کجا حرف از بودجه کم گيتي پسند نزدم. اتفاقا خدا را شکر بودجه خوبي داريم و نسبت به سطح ليگ برتر ايران شرايطمان ايده آل است و من جايي نگفتم که قرارداد من کم است. من دوسال بيرون نشستم چون رقم قراردادي که مي خواستم به من پيشنهاد نشد. هميشه هم برايم قرارداد بازيکنان در اولويت بوده است و اين را همه شاگردانم مي توانند شهادت بدهند. من گفتم تيم مس سونگون هم بودجه خوبي دارد و بيشتر از ما هزينه کرده است و حتي رقم هايي بيشتر به بازيکنان پيشنهاد داده است که کار ما را سخت مي کند. اين بدان معنا نيست که گيتي پسند پول ندارد يا مشکل مالي دارد.
وي در مورد اينکه گفته مي‌شود به محمدرضا حيدريان براي حضور در کادر فني گيتي پسند پيشنهاد داده گفت: من هم زماني که در تاسيسات دريايي بودم و هم وقتي به گيتي پسند آمدم با کمال ميل به حيدريان پيشنهاد دادم که در هر سمتي که خودش دوست دارد به ما کمک کند. او براي من و براي فوتسال ايران يک اسطوره است و بايد جايگاهي فراتر از اين داشته باشد. اين روزها او در کادر فني تيم ملي حضور دارد و به خاطر همين پيشنهاد من را رد کرد اما معتقدم جايگاه او بالاتر از حضور در کادر فني تيم ملي است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد