ايلنا/ بايد منتظر ماند که آيا مديران استقلال توانايي پرداخت طلب 600 هزار دلاري شفر را دارند يا خير

باشگاه استقلال با وجود جذب چند بازيکن جديد، به دليل بدهي به وينفرد شفر، سرمربي آلماني پيشين خود، پنجره نقل‌وانتقالاتي‌اش بسته است و نمي‌تواند قرارداد اين بازيکنان را ثبت کند. مديران استقلال اميدوار بودند با پرداخت مطالبات بويان نايدونف، پنجره نقل‌و‌انتقالاتي اين باشگاه را باز کنند، اما فيفا طي دو نامه به فدراسيون فوتبال و باشگاه استقلال تأکيد کرده است که پنجره نقل‌وانتقالاتي آبي‌پوشان به دليل بدهي به شفر بسته خواهد بود. اين اتفاق در حالي افتاده که قرار بود طبق گفته مديران استقلال پول شفر از منابع ديگري پرداخت شود که اين اتفاق هنوز نيفتاده است.
تيم استقلال هم بدون نفرات جديد راهي ادامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا شد. اکنون پرداخت طلب شفر اصلي‌ترين دغدغه مديريت باشگاه استقلال است و آنها قصد دارند در هفته پيش رو تحت هر شرايطي پول اين مربي را پرداخت کنند.
نکته ديگر اين است که اگر استقلالي‌ها پرونده را به CAS مي‌بردند، روند رسيدگي به آن چند ماهي طول مي‌کشيد و پنجره نقل‌وانتقالات‌شان بسته نمي‌شد، اما با توجه به اينکه باشگاه در بيشتر پرونده‌ها شکست خورده است، مسئولان استقلال ظاهراً تصميم گرفتند که پولي بابت دادرسي هزينه نکنند. در روزهاي آينده بايد منتظر ماند که آيا مديران استقلال توانايي پرداخت طلب 600 هزار دلاري شفر را دارند يا خير


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد