ميزان/ معاون باشگاه استقلال گفت: اينکه هافبک تيم ما گفته بنده را نمي‌شناسد حرف بيراهي نيست و من هم ايشان را نمي‌شناسم.
احمد مددي با اشاره به مصاحبه اخير علي کريمي هافبک تيم فوتبال استقلال عليه خود، اظهار داشت: کريمي اعلام کرده بنده را نمي‌شناسد؛ حرف بدي هم نزده است. او راست مي‌گويد، من هم ايشان را نمي‌شناسم، چون بنده در اين مدت فقط با مديربرنامه‌هاي کريمي صحبت کردم و هرگز با خودش حرفي نزدم.
وي افزود: ما دو مرتبه با ايجنت کريمي حرف زديم. دفعه اول ايشان گفت علي به کردان رفته و سري دوم هم به ما اعلام کرد طلب خودش و مدير برنامه‌هايش بايد در ابتدا به حساب آن‌ها واريز شود و سپس مذاکرات را ادامه بدهيم. در اين شرايط ما چه کار مي‌توانيم انجام بدهيم؟ بايد منتظر بمانيم تا در فرصتي مناسب، کريمي به باشگاه بيايد و مذاکره کنيم.
معاون باشگاه استقلال در واکنش به اين موضوع که کريمي گفته او عاشق مصاحبه است، تصريح کرد: از زماني که به استقلال آمدم تا به حال چند بار مصاحبه کردم؟ در اين روز‌ها هواداران انتظار دارند مسئولان باشگاه پاسخگو باشند. همين شرايط اگر پابرجا باشد، بايد به نياز طرفداران‌مان پاسخ بدهيم و نمي‌توانيم ساکت بمانيم.
گفتني است مددي در مصاحبه اخير خود گفته بود رقمي که علي کريمي براي تمديدقرارداد درخواست کرده، يک رقم نجومي است و کريمي در پاسخ به اين اظهارات عنوان کرده بود مددي علاقه خاصي به مصاحبه دارد و اين فرد را اصلاً نمي‌شناسد. حالا مددي در گفت‌وگو با ميزان اعلام کرد او هم رابطه خاصي با کريمي ندارد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد