آخرين خبر/ سيد حسين حسيني دروازه‌بان استقلال بعد از عملکرد نه چندان خوبش در فينال جام حذفي به شدت مورد انتقاد هواداران اين تيم قرار گرفت.
به گزارش فوتبالي، حسيني بعد از فينال جام حذفي به شدت مورد انتقاد قرار گرفت تا مديران استقلال سراغ رشيد مظاهري گلر تراکتور رفتند و با او قرارداد امضا کردند و حسيني به طور همزمان پست هايش با لباس استقلال را از اينستاگرامش پاک کرد و بعد از آن با انتشار پستي در لباس استقلال نوشت از اينکه نتوانسته دل هواداران استقلال را شاد کند شرمنده است و باشگاه مي تواند با هر گلري که مي خواهد وارد مذاکره شود و حسيني حالا به همراه استقلال در قطر خود را آماده بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا مي کند.
خريد هاي جديد استقلال در نقل و انتقالات با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات اين باشگاه به دليل بدهي به شفر نمي توانند فعلا استقلال همراهي کنند و با توجه به پايان رسيدن زمان اعلام ليست تيم ها براي شرکت در ليگ قهرمانان آسيا به احتمال فراوان در اين رقابت ها حسيني درون دروازه استقلال خواهد ايستاد اما کسي نمي داند بعد از ليگ قهرمانان آسيا شرايط براي حسيني و استقلال چطور رقم خواهد خورد.
نام حسيني در روزهاي اخير در چند نوبت به عنوان گزينه تيم هاي ليگ برتري مطرح شده است. گل گهر و تراکتور گزينه هايي بودند که در چند روز گذشته از آنها به عنوان مشتريان حسيني نام بردند اما امروز فولاد خوزستان هم به عنوان مشتري جديد حسيني معرفي شد که هنوز مديران فولاد اين خبر را تاييد يا تکذيب نکرده اند.
به نظر مي رسد حسيني بعد از رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا و بازگشت به ايران مشتريان زيادي خواهد داشت و در صورت توافق و دريافت رضايت نامه اش از مديران استقلال نام او به عنوان بمب نقل و انتقالات مطرح خواهد شد. البته ممکن است حسيني در استقلال بماند و براي حضور ثابت درون دروازه استقلال با مظاهري رقابت کند. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد