ايسنا/ مديرعامل و اعضاي هيات مديره باشگاه نفت آبادان در سمت هاي خود ابقا شدند.
سيدمجتبي محفوظي، نماينده مردم آبادان در مجلس شوراي اسلامي در گفت و گو با ايسنا، اظهارکرد: به علت کمبود وقت و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه صنعت نفت آبادان و باتوجه به اين که بازيکنان بسياري را از دست داديم، براي اين که بيش از اين زمان را از دست ندهيم، تصميم به ابقاي مديرعامل و اعضاي هيات مديره گرفتيم.
وي بيان کرد: به هر حال هر سه نماينده آبادان طي صحبتي که داشتيم، ديديم اگر مديرعامل و اعضاي هيات مديره فصل قبل ابقا شوند به سود باشگاه است زيرا اگر مي خواستيم گزينه هاي جديدي را انتخاب کنيم تا بخواهند با ظرفيت ها آشنا شوند، زمان نقل و انتقالات را از دست مي دهيم و شيرازه تيم نيز از هم مي پاشد. بنابراين تنها گزينه پيش روي هر سه نماينده مردم آبادان اين بود که نفرات فصل گذشته به کار خود ادامه دهند و اين کار عاقلانه و منطقي است.
نماينده مردم آبادان گفت: البته براي فعاليت اين دوستان مدت زمان تعيين نکرديم و ممکن است ۱۰ روز، يک ماه يا يک سال باشد. فعلا قرار است تيم را براي ليگ بيستم ببندند.
، بر اين اساس علي عيسي زاده در سمت مديرعاملي و حسن نصر اصفهاني، حسين کشاورزي، جهانگير کي شمس و مظفر شاملي به عنوان اعضاي هيات مديره در سمت خود ابقا شدند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد