آخرين خبر/ کاي هاورتز در اين تابستان از بايرلورکوزن به چلسي پيوست. رودي فولر، اسطوره‌ي فوتبال آلمان و يکي از مديران باير لورکوزن، معتقد است که چلسي براي به خدمت گرفتن اين بازيکن از شرايطي که به خاطر ويروس کرونا پيش آمده، استفاده کرده است.
به گزارش فوتبالي، چلسي با قراردادي به ارزش 75 ميليون يورو به همراه بند هايي به عنوان پاداش عملکرد، کاي هاورتز را از بايرلورکوزن خريداري کرد.
رودي فولر درباره‌ي اين خريد چلسي در گفتگو با روزنامه‌ي بيلد آلمان گفت:
" چلسي به سادگي از دوران کرونا استفاده کرد. سال آينده کار چلسي براي به خدمت گرفتن کاي هاورتز بسيار دشوارتر بود. ساير تيم هايي که مشتري هاورتز بودند به دليل هزينه‌ي زياد نقل و انتقالات در اين زمان خاص و نامشخص ترجيح دادند کنار بکشند. ما همچنين در زمان ويروس کرونا افت قابل توجهي در درآمد داريم. البته اين مورد را نيز در نظر خواهيم گرفت و مطمئناً درآمدي که با فروش هاورتز داشتيم را به طور کامل سرمايه گذاري نمي کنيم. اگرچه ما هنوز هم براي حفظ سطح يا پيشرفت بايد کار هايي انجام دهيم."
فولر درباره‌ي شرايط فصل بعد بوندسليگا گفت:" بايرن مونيخ تيم برتر است ، سپس دورتموند قرار دارد. پس از آن‌ها ما به همراه سه، چهار تيم ديگر قرار داريم. ما مي‌خواهيم دوباره به ليگ قهرمانان اروپا برگرديم. "


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد