آخرين خبر/ بارسلونا با هدايت رونالد کومان اولين بازي دوستانه‌ي خود را با پيروزي سه بر يک مقابل خيمناستيک به پايان برد. سرمربي هلندي بارسلونا براي اين بازي آرتورو ويدال و لوئيس سوارز را از ليست بارسلونا خط زد تا به آن‌ها نشان دهد که جايي در بارسلونا نخواهند داشت.
به گزارش فوتبالي، رونالد کومان در بدو ورودش به بارسلونا با لوئيز سوارز و آرتورو ويدال تماس گرفته بود و به آن‌ها گفته بود که جايي در ترکيب بارسلونا و پروژه‌ي جديد اين تيم نخواهند داشت و بايد اين تيم را ترک کنند. اکنون کومان با خط زدن اين دو و بازي ندادن به آن‌ها در اولين بازي دوستانه نشان داد که واقعا اعتقادي به سوارز و ويدال ندارد و اين دو بايد بارسا را ترک کنند. سوارز يک سال ديگر با بارسلونا قرارداد دارد اما مورد کم توجهي قرار گرفته و حتي با تيم اصلي هم تمرين نمي‌کند. حالا هم با قرار نگرفتن در ليست بازيکنان براي يک بازي دوستانه به نظر مي‌رسد مديران بارسلونا مي‌خواهند به هر نحوي شده او را به خروج از جمع آبي و اناري پوشان مجاب کنند.
بارسلونا اين بازي دوستانه را با گل هاي گريزمان، دمبله و کوتينيو با پيروزي پشت سر گذاشت و از بازيکنان جواني مانند ترينکائو و ريکي پوچ هم استفاده کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد