آخرين خبر/ آنخلينيو مدافع اسپانيايي که پس از تجربه اي ناموفق در منچسترسيتي حالا به صورت قرضي راهي لايپزيش شده، به بازي نکردنش در فصل گذشته واکنش نشان داد و به صورت غيرمستقيم از گوارديولا انتقاد کرد.
به گزارش فوتبالي، آنخلينيو در تابستان 2019 از آيندهوون به منچسترسيتي پيوست که فقط دوازده بازي انجام داد و به لايپزيش قرض داده شد که با تيم آلماني تا نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا رسيد. آنخلينيو که در زمستان گذشته راهي آلمان شده توانست عملکرد خوبي در لايپزيش داشته باشد و حتي در تيم فصل ليگ قهرمانان اروپا هم قرار گرفت. بدين ترتيب لايپزيش تصميم گرفت که قرارداد قرضي او را تمديد کند.
يکي از هواداران در صفحه اينستاگرام آنخلينيو نوشت که اين بازيکن هر چقدر هم خوب باشد به اندازه کافي براي بازي در ترکيب سيتي خوب نيست. اين بازيکن 23 ساله اما با کمک شکلک خنده، پاسخ جالبي به اين هوادار داد:"هاها، شوخي خوبي بود...وقتي ماهي يک بازي انجام مي دهي نمي تواني موفق شوي."
محصول آکادمي دپورتيوو لاکرونيا در بازيهاي مهم نظير ليورپول و منچستريونايتد در ليگ انگليس فيکس بود اما پس از مندي و زينچنکو سومين انتخاب گوارديولا براي پست دفاع چپ بود و به همين خاطر خيلي کم بازي مي کرد. لايپزيش اين شانس را دارد تا در سال 2021 قرارداد آنخلينيو را از حالت قرضي به حالت قطعي در بياورد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد