مهر/ يک سايت خبري نزديک به باشگاه پورتو، خبر توافق اين باشگاه با سيدمجيد حسيني مدافع ايراني تيم ترابوزان اسپور را تکذيب کرد.
 همزمان با درخواست باشگاه ترابوزان اسپور ترکيه براي تمديد قرارداد سيدمجيد حسيني مدافع ايراني خود، مدير برنامه اين بازيکن به يکباره اعلام کرد حسيني از دو باشگاه اندرلخت بلژيک و پورتو پرتغال پيشنهاد دارد.
انتشار اين مصاحبه کافي بود تا رسانه هاي پرتغال و ترکيه به انتشار خبرهاي مختلف از مذاکره اين مدافع ايراني و تيم پورتو بپردازند.
امروز هم سايت «ajansspor» ترکيه اعلام کرد باشگاه پورتو از مدت ها پيش حسيني را زير نظر داشته است و اين روزها هم در حال بررسي پيشنهاد ترابوزان براي انتقال اين مدافع ايراني است.
 اين در حالي است که سايت «mercado_azul» که از رسانه هاي نزديک به باشگاه پورتو محسوب مي شود و خبرهاي داخلي و موثق اين باشگاه را منتشر مي کند، اقدام به تکذيب خبر توافق حسيني با پورتو کرده است.
اين سايت پرتغالي اعلام کرد پورتو نياز به يک مدافع وسط دارد ولي خبرهايي که درباره توافق با حسيني منتشر شده، صحيح نيست. اولويت باشگاه پورتو هم براي اين پست «اوتامندي» مدافع منچسترسيتي است و مذاکره با اين مدافع آرژانتيني کماکان ادامه دارد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد