ايسنا/ مشاور مديرعامل استقلال مي‌گويد ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت آينده تکليف بازگشت استراماچوني به استقلال مشخص مي‌شود و باشگاه آمدن يا نيامدن او را اعلام خواهد کرد.
بهمن نيکخو، مشاور مديرعامل استقلال درباره جلسه هيات مديره اين باشگاه و جزييات اين جلسه گفت: جلسه طبق روال هر هفته به صورت منظم و مرتب برگزار شد که به فراخور در مکان‌هاي پيش‌بيني شده از قبل انجام مي‌شود. در اين جلسه آقاي حجت نظري ميزبان بودند. در ارتباط با قرارداد بازيکنان و معوقات، جذب بازيکنان و همينطور موضوعات ديگر صحبت‌هاي انجام شد.
مشاور مديرعامل استقلال درباره اينکه آيا استرماچوني به ايران باز مي‌گردد و سرمربيگري استقلال را بر عمده مي‌گيرد يا خير اظهار کرد: تمام تلاش صادقانه بر اين  موضوع که صلاح باشگاه در چيست و چه اقدامي انجام شود که در آينده متضمن منافع باشگاه باشد، انجام شده است. تصورم اين است که ظرف ۲۴ الي ۴۸ ساعت آينده اين موضوع اعلام مي‌شود. امروز هم بحث‌هايي شد در ارتباط با مغايرت‌هايي که وجود دارد. ما يک باشگاه هستيم و نمي‌توانيم خارج از باشگاه‌هاي ديگر مقررات را اعمال کنيم اما خودمان هم مصالحي را دنبال و حق و حقوق باشگاه را پيگيري هستيم. در ۴۸ ساعت آينده اعلام مي‌کنيم استراماچوني مي‌آيد يا خير.
وي درباره بازگشت استراماچوني به استقلال و گمانه‌زني‌هاي مختلف در مسير بازگشت او به اين تيم اظهار کرد: تا جايي که من در جريان هستم، هيات مديره در اين ارتباط کاملا با همديگر يکدل هستند و هيچ‌گونه اختلاف نظري در اين خصوص نديده‌ام.
مشاور مديرعامل استقلال در واکنش به اينکه گفته مي‌شود اختلافي ميان سعادتمند و خليل‌زاده، مديرعامل و رئيس هيات مديره اين باشگاه وجود دارد، تاکيد کرد: قويا اين موضوع را تکذيب مي‌کنم. به عنوان دبير در جلسات هيات مديره حضور دارم و هر جلسه درباره اين موضوع بحث مي‌شود. در جلسه قبل آقاي سعادتمند درباره اقدامات انجام شده بحث کردند. تماما اعضاي هيات مديره را در بازگشت استراماچوني هم نظر مي‌دانم. تلاش صادقانه هم اين است که هر چه در توان دارند، براي جلب رضايت هوادار، داشته باشند. مطمئن باشيد به زودي و به هر شکلي که بخواهيد مشخص مي‌شود سعادتمند و خليل‌ِزاده مشکلي ندارند. ممکن است در يک مصاحبه مطبوعاتي کنار همديگر صحبت کنند. امروز هم شاهد بودم که صادقانه تفاهم خوبي برقرار است. با اين حال متاسفانه حواشي و موضوعات مختلفي مطرح مي‌شود که بخشي حاصل تفکرات ديگران است.
نيکخو درباره شايعه استعفاي سعادتمند از مديرعاملي استقلال گفت: اصلا صحت ندارد. او با تمام توان کار مي‌کند. ما مشکلات زيادي داريم. از گذشته زيان انباشته روي باشگاه مانده و براي قراردادهاي جديد هم تعهداتي داده شده است.
او درباره قطع همکاري استقلال و کارگزار اين تيم و پرداخت شدن رقمي در حدود ۱۰ ميليارد تومان به جاي ارقامي مانند ۱۰۰ ميليارد تومان که در گذشته مطرح شده بود گفت: کارگزار در شرايطي به کمک باشگاه آمد و دست باشگاه را هم گرفت. بحث ۱۰۰ ميليارد يا هر رقم ديگري که در قرارداد مطرح شده تا پايان فصل جزو تعهدات کارگزار است نه اينکه فورا اين پول را واريز کند. ما در حال مذاکره هستيم و در جلسه هيات مديره تماس گرفته شد و نظرات طرفين تبادل شد.
وي ادامه داد: در حال حاضر آقاي نامجومطلق بالاي سر تيم است. به اعتقاد من او يک مربي باتجربه و توانمند است و سال ها براي باشگاه زحمت کشيده و بازي کرده است. او جزو مفاخر باشگاه است. چون صلاحيت‌هاي لازم از قبيل اشراف و احاطه لازم بر تيم را داشت، انتخاب شده و اميدوارم با کارنامه خوبي به ايران برگردند. او فعلا مربي است اما اينکه براي ادامه چه تصميمي‌ مي‌گيرد، مطمئن باشيد که بهترين تصميم اتخاذ مي‌شود. سرمايه اصلي ما هواداران هستند و تلاش مي‌کنيم اين هدف محقق شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد