ورزش 3/ لوکاس هرناندز مدافع گرانقيمت بايرن تاب و تحمل نيمکت نشيني هاي بيشتر را ندارد.
لوکاس هرناندز مدافع فرانسوي بايرن مونيخ در اولين فصل حضورش، دوران سختي را پشت سر گذاشت و اخيرا شايعاتي درباره جدايي‌اش از بايرن در تابستان مطرح شده. هانسي فليک سرمربي بايرن معتقد است هرناندز براي بازي کردن در بايرن بايد سرعت خود را افزايش دهد تا بتواند از نظر تاکتيکي با تيم هماهنگ شود.
لوکاس اما مي‌گويد اگر وضعيتي که فصل گذشته در بايرن مونيخ داشت، در فصل جديد هم ادامه داشته باشد، تصميم ديگري درباره آينده‌اش خواهد گرفت.
هرناندز 24 ساله که ماه جولاي سال گذشته با قراردادي 80 ميليون يورويي از اتلتيکومادريد به بايرن مونيخ پيوست، با وجود پول هنگفتي که براي انتقالش  پرداخت شد، در موفقيت‌هاي فصل گذشته باواريايي‌ها نقش پررنگي نداشت و آنقدرها که بايد و شايد فرصت بازي به دست نياورد.
لوکاس در مورد وضعيتش در بايرن به تله فوت گفت:« هنوز 4 سال ديگر به پايان قراردادم با بايرن مونيخ مانده است و اگر اوضاع بخواهد همين قدر پيچيده بماند، آن وقت بايد ديد که چه کاري مي‌توان انجام داد.»
ابراز نارضايتي هرناندز درست در زماني رخ داد که رئيس سابق بايرن‌مونيخ، اولي هوينس هم در يک مصاحبه جنجالي از ديگر بازيکنان تيم که خبر تمايل‌شان به جدايي‌شان شنيده مي‌شود، تياگو آلکانتارا و داويد آلابا به شدت انتقاد کرد و برحواشي اين روزهاي قهرمان فصل گذشته ليگ قهرمانان دامن زد.
 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد