ايسنا/ مرد شماره يک جهان اعلام کرد چند روز پس از اخراج از تنيس اپن آمريکا شوکه بوده است.
به نقل از آس، يک هفته پس از ضربه با توپ غيرعمدي نواک جوکوويچ به داور خط، تنيسور صربستاني با رسانه‌ها صحبت کرد. مرد شماره يک جهان در "مديا دي"مسترز رم درباره اين اتفاق صحبت و اعلام کرد پس از آن ماجرا روزهاي خوبي را سپري نکرده است.
جوکوويچ گفت: پايان اپن آمريکا به اين شکل برايم يک شوک بود. چند روز شوکه بودم. تا به حال چنين شرايطي را تجربه نکرده بودم. اين اتفاق مي‌تواند براي هر کسي اتفاق بيفتد. مي‌دانم که بدشانس بودم.
نوله افزود: درباره اين که من سزوار اخراج بودم يا نه خيلي صحبت شد. من آن را پذيرفتم و شروع به پشت سر گذاشتنش کردم. با داور تلفني صحبت کردم و حالش خوب بود که اين موضوع برايم از همه چيز مهم‌تر بود چون نمي‌خواستم به او آسيب برسانم.
تنيسور صربستاني در مورد اخراج از اپن آمريکا گفت: يک اتفاق غير منتظره بود. قوانين آشکار هستند. هرگز آن را فراموش نخواهم کرد و هميشه در زندگي‌ام باقي خواهد ماند. با اين حال يک هفته بعد در يک تورنمت حاضر شدن باعث مي‌شود آن حادثه را پشت سر بگذاريد.
مرد شماره يک جهان که کاملا احساس پشيماني مي‌کرد، ادامه داد: تلاش خواهم که دوباره چنين اتفاقي رخ ندهد و برايم يک درس باشد چون من کامل نيستم و ضعف‌هايي دارم.
جوکوويچ پيش از آن اتفاق بخت نخست قهرماني محسوب مي‌شد. او درباره بازي فينال گفت: تا ست چهارم بازي را تماشا کردم. الکساندر زورف خيلي خوب بازي کرد و تقريبا پيروز شده بود. دومينيک تيم شايسته پيروزي بود. آن‌ها در تمام لحظات دست از جنگيدن بر نمي‌داشتند. اکنون دومينيک احساس سبکي مي‌کند. فتح نخستين گرند اسلم موجب مي‌شود اعتماد به نفس بيشتري پيدا کنيد و فشار از رويتان برداشته شود. او به همراه رافائل نادال از بخت‌هاي نخست قهرماني رولان گاروس خواهند بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد