ورزش 3/ انتشار خبري درباره رسول خطيبي در سايت ورزش سه با واکنش هواداران تيم فوتبال آلومينيوم مواجه شد.
 در خبري که در سايت ما منتشر شده بود، به تغيير محل اقامت رسول خطيبي سرمربي تيم آلومينيوم اشاره شده بود؛ خطيبي که هفته گذشته در هتل آزادي اقامت داشت، به دليل شلوغي و ازدحام هميشگي خبرنگاران در آن محل، به هتل استقلال نقل مکان کرد تا موضوع نقل و انتقالات را در فضايي آرام‌تر زيرنظر بگيرد.
انتشار اين خبر در "ورزش سه" با تيتر "رسول خطيبي از هتل آزادي به سوي استقلال" باعث شد اين شائبه در ذهن هواداران فوتبال اراکي پيش آيد که رسول خطيبي قصد رفتن به تيم استقلال را دارد و اين خبر کامنت‌ها و پيام‌هاي متفاوتي داشت که نشان دهنده نگراني آن‌ها از جدايي خطيبي بود که براي اولين بار باعث صعود اراکي‌ها به ليگ برتر شده است.
خطيبي در حال حاضر در حال بستن يک تيم جوان براي فصل آينده ليگ برتر است، در شرايطي که او مي‌داند با حضور ديگر مربيان جوان در رقابت‌هاي ليگ امسال کار دشواري‌تري از گذشته پيش‌رو دارد؛ با اين‌حال او با اعتماد نفس موفقيت در فصل گذشته به دنبال تکرار اتفاقات خوب در شهري‌ست که در آنجا محبوبيت مناسبي  براي خود کسب کرده است.
او امروز هم مانند روزهاي گذشته ديدارهايي با برخي از بازيکنان ليگ برتر داشت و قرار است در نهايت نفرات جذب شده توسط تيم آلومينيوم، پس از جلسه‌اي با اعضاي هيات مديره باشگاه و مديرعامل در اختيار رسانه‌ها قرار داده شود تا گمانه‌زني‌ها در اين‌باره به پايان برسد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد