ورزش 3/ باشگاه تراکتور تبريز در صفحه رسمي خود در اينستاگرام استوري را منتشر کرده است و در آن زمان تعيين کرده که به نظر مي‌رسد بي‌ارتباط به فعاليت اين تيم در بازار نقل و انتقالات نباشد.
 پس از انتقادات هواداران از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات، مديران اين تيم وعده دادند تا در هفته جاري سرنوشت سرمربي تيم را مشخص کنند و سپس بازيکنان مدنظر خود را جذب کنند؛ اين باشگاه روز گذشته (دوشنبه) در صفحه رسمي خود زمان‌سنجي را به کار انداخته است که در ساعت 12:45 ظهر روز سه شنبه اين زمان‌سنج به پايان مي‌رسد و بايد ديد مقصود مديران تراکتور از اين بمب ساعتي چه خواهد بود.
خبرگزاري فارس در خبري ويژه اين موضوع را به انتخاب سرمربي تيم مرتبط دانسته است؛ در اين خبر آمده: پس از منتفي شدن حضور علي دايي و جواد نکونام در تبريز، مديران تراکتور مذاکراتي را با ساير گزينه ها انجام داده اند و طبق پيگيري‌ها، قرار است آنها فردا براي انتخاب سرمربي فصل آينده اين تيم به جمع بندي نهايي برسند و سرمربي تراکتور مشخص شود.
عليرضا منصوريان، علي کريمي، فرهاد مجيدي، مهدي تارتار و حتي الکساندر نوري مربياني هستند که نام آنها در روزهاي اخير براي نشستن روي نيمکت قهرمان جام حذفي مطرح شده و در نهايت بايد ديد کدام يک از اين نفرات در نهايت به عنوان سرمربي جديد تراکتور معرفي خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد