خبر ورزشي/ وزير ورزش از اينکه سعادتمند را انتخاب کرد که در اولين گام با نقض قرارداد باشگاه با کارگزاري آتيه‌سازان، کارگزاري ديگري را براي باشگاه انتخاب کرد و سعادتمند از اينکه در بدترين روز‌ها به استقلال فرستاده شده پشيمان است.
در ادوار گذشته بعضاً شاهد عدم رضايت مسئولان سازمان تربيت‌بدني و وزارت ورزش از مديران دو باشگاه استقلال و پرسپوليس بوده‌ايم ولي کمتر پيش آمده بود که تا اين اندازه ماجرا به رسانه‌ها کشيده شود و وزير اين چنين عيان از دلخوري‌هايش بابت اتفاقات رخ داده حرف بزند. گرچه در اين مدت شخص سلطاني‌فر که خيلي عادت به حرف زدن با رسانه‌ها ندارد، شخصاً درباره استقلال و تصميماتي که در اين باشگاه توسط سعادتمند گرفته مي‌شود حرفي نزده ولي کار را به جايي رسانده که حتي معاونت فرهنگي و ورزش همگاني اش (دکتر احمدي) هم عليه سعادتمند حرف مي‌زند و از بي‌توجهي سعادتمند در ترک کشور براي سفر به ايتاليا بدون هماهنگي با شوراي برون‌مرزي گله مي‌کند. اينقدر که معاونت ورزش قهرماني (علي‌نژاد) چندين بار مصاحبه مي‌کند که هيچ تيمي به‌ويژه استقلال و پرسپوليس اجازه به‌کارگيري بازيکن و مربي خارجي ندارند ولي مديران استقلال بي‌توجه به همه اين توصيه‌ها با سرعت در جاده‌اي که براي خود انتخاب کرده‌اند در حرکت هستند و حتي ترمز هم نمي‌کنند.
نامه‌نگاري با قوه قضاييه و ايستادن مقابل هواداراني که با قدرت پشت‌سر سعادتمند هستند اين باور را به او و اعضاي هيئت مديره باشگاه داده که مي‌توان اقدامي که قرار است نشود را به انجام برسانند. روز يک‌شنبه شايعه شد سعادتمند با وزير ديدار داشته ولي روابط عمومي اين وزارتخانه با انتشار بيانيه‌اي اعلام کرد ظرف ۱۰ روز گذشته (درست در روز‌هاي حساسي که استقلال داعيه بازگرداندن استراماچوني را فرياد مي‌کند) هيچ ديداري بين سعادتمند و وزير اتفاق نيفتاده است. با توجه به سفر سعادتمند به قطر اين دو نفر به اين زودي‌ها ديداري با هم نخواهند داشت. به نظر مي‌رسد يکي از اين دو نفر يا هر دو بابت تصميماتي که در فروردين ماه سال جاري گرفتند پشيمان هستند. سلطاني‌فر از اينکه سعادتمند را انتخاب کرد که در اولين گام با نقض قرارداد باشگاه با کارگزاري آتيه‌سازان، کارگزاري ديگري را براي باشگاه انتخاب کرد و سعادتمند از اينکه در بدترين روز‌ها به استقلال فرستاده شده پشيمان است که از هر بدهکاري‌اي رها مي‌شود ۳، ۴ بدهي ديگر و شکايت خارجي از راه مي‌رسد!


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد