خبر ورزشي/ مربي گلر‌هاي پرسپوليس در زمان سرمربيگري برانکو معتقد است تنها رادو مي‌تواند در آسيا براي پرسپوليس به ميدان برود.
ايگور پاناديچ مربي گلر‌هاي پرسپوليس در زمان سرمربيگري برانکو اقدام به جذب رادوشويچ کرد و حالا هم از او دفاع مي‌کند. ايگور معتقد است تنها رادو مي‌تواند در آسيا براي پرسپوليس به ميدان برود. گفت‌وگوي ما و مربي کروات تيم ملي عمان درخصوص تغييرات خط دروازه پرسپوليس را بخوانيد.
وضعيت پرسپوليس پيش از بازي امروز برابر التعاون را چطور مي‌بينيد؟
پرسپوليس تيم خوبي است و بازيکنان تجربه لازم براي اين رقابت‌ها را دارند. براي آن‌ها آرزو موفقيت مي‌کنم.
و رقابت رادو و حامد لک براي قرار گرفتن درون دروازه؟
براي تيمي مثل پرسپوليس ۲ دروازه‌بان خوب نياز است و در اين پست بايد هميشه خيال مربي از نيمکت راحت باشد و رقابتي که ايجاد مي‌شود هم به پيشرفت هر ۲ دروازه‌بان کمک مي‌کند.
حامد لک گزينه خوبي براي جانشيني بيرانوند است؟
به باقي دروازه‌بان‌ها کاري ندارم، اما تنها گلري که لياقت و توانايي حضور در پرسپوليس را داشت، کسي نبود جز پيام نيازمند. او از همه نظر خوب است و خود ما هم علاقه به جذب پيام را داشتيم. تنها دروازه‌بان ايراني به غير از بيرانوند فقط نيازمند است که به درد پرسپوليس مي‌خورد و در مورد باقي دروازه‌بان‌ها نظري ندارم.
بعد از دربي از رادو انتقاد کردند، نظر شما در مورد عملکرد شاگرد سابق‌تان چيست؟
انتقادات از رادو عادلانه نيست. او کيفيت خود را نشان داد و کلين‌شيت‌هاي متوالي و واکنش‌هاي خوبي از او ديديم. حتي کالدرون هم به رادو اعتماد داشت و به او بازي مي‌داد. در دربي يکي از بهترين‌هاي زمين بود و چند موقعيت حساس را از استقلال گرفت، اما در مورد ضربات پنالتي بايد بگويم شانسي است و همه چيز به شانس بستگي دارد و نبايد گلر را با عملکردش در ضربات پنالتي قضاوت کرد.
پرسپوليس بدون بيرانوند در آسيا موفق خواهد شد؟
رادو در سطح خوبي قراردارد و مي‌تواند به تيم کمک کند. دروازه‌باني پست حساسي است و اگر قرار باشد کسي به پرسپوليس کمک کند فقط رادو است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد