ايسنا/ بازيکن اسبق پرسپوليس و تيم ملي ايران همچنان اعتقاد دارد مربي خارجي به درد فوتبال ما نمي خورد. 
حسين کلاني از پيشکسوتان خوشنام پرسپوليس و تيم ملي ايران بعد از اين همه سال که از ماجراي حضور مربيان خارجي در فوتبال ما مي گذرد همچنان اعتقاد دارد که بايد رويه اي متفاوت در پيش بگيريم. بخش هايي از مصاحبه کلاني را در زير مي خوانيد.
***
*خبرها را از طريق فضاي مجازي دنبال مي‌کنم. حتي دقيقا نمي‌دانم پرسپوليس چه زماني مسابقه دارد. شنيدم که در ورود به قطر به مشکلاتي مواجه بودند. صحبت کردن ما هم تاثيري در بهبود اوضاع ندارد. حداقل مي‌توانيم با انتقاد نکردن آرامش را حفظ کنيم. خوشبختانه باشگاه در تلاش است تا نتيجه خوبي به دست آورد و جوابگوي هواداران باشد.
*سال‌هاي سال است که با جذب خارجي‌ها مخالف هستم و براي اين موضوع دليل هم دارم. بارها گفته‌ام که مربيان خارجي به درد ما نمي‌خورند. آن‌ها شرايط فرهنگي و ارتباطي ما ايراني‌ها را درک نمي‌کنند. ممکن است از نظر فني بهتر باشند اما ما افراد با استعدادي داريم که اگر در دوره‌هاي مربيگري در خارج از کشور شرکت کنند، اگر بهتر هم نشوند، بدتر از خارجي‌هاي شاغل در ايران نخواهند شد. مربي خارجي به درد ما نمي‌خورد.
*برخي مدام مي‌گويند ما در گذشته پول نمي‌گرفتيم اما الان فلان مقدار پرداخت مي‌شود. دنيا عوض شده و طبيعتا شرايط اقتصادي و اجتماعي همه دستخوش تغييراتي شده است. ورزش هم به سمت و سوي ديگري رفته و ديگر خبري از برگزاري المپيک با شرايط آماتوري نيست. الان حرفه‌اي‌ها حرف اول را مي‌زنند. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد