فارس/ هيات مديره باشگاه تراکتور اهداف و برنامه‌هاي مدنظر براي فصل آتي مسابقات فوتبال را تصويب کرد.
به نقل از  روابط عمومي باشگاه تراکتور، هيات مديره باشگاه طي جلسات فشرده‌اي که در روزهاي اخير برگزار کرد، ضمن بررسي عملکرد فصل ۹۹-۹۸؛ برنامه‌ها و اهداف مدنظر براي فصل آتي را نيز تشريح و تصويب کردند.
در آخرين جلسه هيات مديره، پس از استماع گزارش مديرعامل باشگاه تراکتور براي فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ ضمن تاکيد بر حفظ شاکله اصلي تيم و تداوم بهره‌گيري از بازيکنان شاخص که جملگي از سرمايه‌هاي فوتبال کشورمان هستند، بر جذب بازيکنان شايسته و آينده‌دار طبق نظر سرمربي و همچنين جلب نظر کميته فني اقدام شود.
در همين راستا باشگاه تراکتور با هرگونه درخواست انتقال بازيکنان موردنياز مخالفت نموده و بر تداوم همکاري بازيکنان براساس قرارداد منعقد شده قبلي تاکيد دارد. 
همچنين درخصوص بازيکنان خارجي تحت قرارداد باشگاه نيز تصميم هيات مديره بر آن شد که با توجه به محدوديت‌هاي اعمال شده از سوي فدراسيون فوتبال، حتي‌الامکان از بازيکنان موجود استفاده شود و منافع باشگاه در اولويت قرار گيرد.
هيات مديره باشگاه تراکتور همچنين درخصوص انتخاب سرمربي تيم براي فصل آتي، ضمن انتقاد از برخي گزينه‌هاي مورد مذاکره که با رفتارهاي غير حرفه‌اي موجب اتلاف زمان و فرصت سوزي شدند و همچنين افرادي که با مطرح کردن خود به‌عنوان گزينه سرمربيگري تراکتور، نام خود را بزرگ کردند،  تصريح کرد: با توجه به تاکيد مالک باشگاه مبني بر بهره‌گيري از تجربيات فصول گذشته و بررسي تمامي جوانب بدون توجه به جوسازي‌ها و صرفاً با در نظر داشتن منافع باشگاه و خواسته‌‌ي هواداران، شرايط و برنامه‌هاي ارائه شده از سوي گزينه‌هاي مدنظر را مورد بررسي دقيق و کارشناسي قرار داده و در مورد انتخاب سرمربي تصميم‌گيري شده و مقرر گرديد تا پايان هفته معارفه‌ وي انجام و تمرينات تيم از هفته آتي آغاز شود.
بديهي است، هدف‌گذاري باشگاه در اين زمينه فراهم کردن بستري مناسب جهت فعاليت توام با ثبات و آرامش براي کادرفني و بازيکنان است و در اين راستا انتخاب سرمربي با چشم‌اندازي بلند‌مدت صورت گرفت.
هيات مديره باشگاه تراکتور ضمن يادآوري اهتمام مالک باشگاه براي موفقيت پايدار تيم و شادي دل هواداران ميليوني تراکتور، اين اطمينان را به هواداران عزيز مي‌دهد که با توجه به درخواست سرمربي تيم طي روزهاي باقي‌مانده از هفته‌ي جاري بازيکنان مورد نياز براي تقويت تيم جذب و تيمي قدرتمند براي حضور مقتدرانه در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا، ليگ برتر و جام حذفي، آماده خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد