تسنيم/ سرمربي تيم ملي در جريان وبينار دانش‌افزايي مربيان درباره استفاده از تکنولوژي GPS با آرسن ونگر به پرسش و پاسخ پرداخت.
به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، دراگان اسکوچيچ، در وبينار دانش افزايي مربيگري با حضور آرسن ونگر ضمن خير مقدم به وي عنوان کرد: از برگزاري اين مراسم بسيار خوشحالم. مي‌خواهم نظر شما را درباره بهره‌مندي از تکنولوژى GPS براي تيم‌ها در تمرين بدانم.
آرسن ونگر در اين باره گفت: اين يک واقعيت روشن است که اعداد و ارقام به ما کمک مى‌کنند و اين موضوع را نمي‌توان انکار کرد. طبعاً تلاش مي‌شود با استفاده از اطلاعات بتوانيم تصميمات درستى بگيريم.
وي افزود: من به اطلاعات و آمار دقيق اعتقاد زيادى دارم، چرا که مى‌تواند بسيار اثرگذار باشد. در تجارب مربيگري هم از اين موضوع استفاده کرده‌ام.
پس از اين اسکوچيچ پرسيد؛ "در بحث تعادل ميان تکنيک و تاکتيک چه توصيه‌اي داريد؟" که آرسن ونگر گفت: "بازيکن حتماً بايد تابع تصميمات مربى باشد و هيچ بهانه‌اى از سمت بازيکن قابل قبول نيست. لازم است تعادل لازم بين تاکتيک و تکنيک در فوتبال ايجاد شود. اين موضوع با برگزاري تمرينات و بهره‌مندي از رويه‌هاي مناسب و تداوم آن عملياتي مي‌شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد