باشگاه خبرنگاران/ سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: شب گذشته مقابل التعاون عربستان بازي خوبي را از خود به نمايش گذاشتيم و اين برد را به کادرفني و بازيکنان تبريک مي‌گويم.
به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس،  مهدي رسول پناه (سرپرست باشگاه پرسپولس) يک روز بعد پيروزي اين تيم مقابل التعاون عربستان اظهار داشت: اين برد را به خانواده بزرگ پرسپوليس و همه هواداران تبريک مي‌گويم. من قبل از اين بازي هم گفته بودم يحيي گل‌محمدي و شاگردانش جواب دندان‌شکني به کارشکني‌ها خواهند داد و خدا را شکر همين اتفاق هم افتاد. به مربيان پرسپوليس و بازيکنان تيم تبريک مي‌گويم که تا پايان بازي مرد و مردانه جنگيدند و با يک پيروزي شيرين دل هواداران را شاد کردند.
وي ادامه داد: در حال حاضر همه پرسپوليسي‌ها احساس خوبي دارند و اسم رمز اين موفقيت به نظر من "همدلي" اعضاي تيم براي دستيابي به يک هدف بزرگ بوده است. ما در باشگاه پرسپوليس قدردان مربيان و بازيکنان هستيم و اميدواريم اين پيروزي‌ها در ديدار‌هاي آينده نيز تکرار شود.
سرپرست باشگاه پرسپوليس همچنين با اشاره به مصاحبه اخير رئيس باشگاه ماريتيمو مبني بر اينکه بيش از ۲ ماه است با علي عليپور قرارداد بسته‌اند، يادآور شد: اظهارات کارلوس پريرا رئيس باشگاه ماريتيمو را خواندم و تاسف خوردم. با اين صحبت‌هاي مرد پرتغالي خيلي چيز‌ها روشن شد. کاش علي عليپور از همان اول صادقانه به ما مي‌گفت با ماريتيمو قرارداد بسته و نمي‌تواند در پرسپوليس بماند. او و مديربرنامه‌هايش جلساتي با من و اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس برگزار کردند. اين رفتار بازي با احساسات هواداران و بي‌احترامي به من و ساير اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس بود. از او توقع نداشتم ما را بازي داده و رو به روي هواداران قرار دهد.
رسول پناه در ادامه افزود: علي عليپور ۶ فصل براي اين تيم زحمت کشيده و من هم مثل پسرم او را دوست دارم و بار‌ها گفته‌ام درب باشگاه پرسپوليس به روي اين بازيکن باز است. تاکنون بازيکنان بزرگي به پرسپوليس آمده‌اند و رفته‌اند. آنچه باقي مي‌ماند رفتار صادقانه با طرفداران است. عليپور اگر از همان روز اول ما را سرکار نمي‌گذاشت و به جاي چک و چانه زدن بر سر رقم قرارداد صاف و پوست کنده به ما مي‌گفت با ماريتيمو قرارداد بسته است اين همه فشار به باشگاه پرسپوليس و مديريت تيم وارد نمي‌شد. ما هم به شکلي شايسته از او تقدير مي‌کرديم، ما که گذشتيم و بخشيديم، اما اين رسم معرفت نبود آقاي علي عليپور!
وي در خصوص آخرين وضعيت پرونده برانکو نيز خاطرنشان کرد: ما صادقانه و شفاف درباره پرونده  برانکو با هواداران حرف زديم و اطلاع داديم ممکن است پنجره نقل و انتقالات باشگاه به صورت موقت بسته شود. الان به جاي سفر به قطر در تهران مانديم تا با تلاشي شبانه روزي بتوانيم منابع مالي براي پرداخت دستمزد اين مربي شريف فراهم کنيم. هرچند از نزديک  برانکو را تا به حال نديده ام و قبل از ما يک سِنت از مطالبات او هم پرداخت نشده بود، اما وظيفه خودم مي‌دانم بابت تمام بدقولي‌ها ازسرمربي موفق و پرافتخار پرسپوليس عذرخواهي کنم. برانکو زحمات زيادي براي پرسپوليس کشيده و ۷ جام براي اين تيم گرفته است. من از راه دور دست اين مرد جنتلمن را به گرمي مي‌فشارم و قول مي‌دهم همان طور که ۳۰ درصد طلب او را پرداخت کرديم انشاالله ۷۰ درصد باقي مانده را نيز بپردازيم. مضاف بر اينکه قانون جديد فيفا هم مي‌گويد بلافاصله پس از واريز پول به حساب شاکي، پنجره‌هاي بسته نقل و انتقالات باز خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد