ورزش 3/ آاس از سه گزينه پيش روي لوئيس سوارز در صورت منتفي شدن انتقالش به يوونتوس رونمايي کرده است.
  در يکي دو روز اخير گفته شد که مشکلات به وجود آمده براي لوئيس سوارز در راه اخذ پاسپورت ايتاليايي و زمان محدود اين بازيکن براي اين کار باعث شده که انتقال اين ستاره اروگوئه اي به يوونتوس تقريبا منتفي شود.
حالا اما نشريه اسپانيايي آاس مدعي شده که در صورت عدم انتقال لوئيس سوارز به يوونتوس، سه گزينه ديگر پيش روي وي خواهد بود. او مي تواند در بارسلونا بماند يا به يکي از دو تيم اتلتيکو مادريد يا پاري سن ژرمن نقل مکان کند.
گفته مي شود سرمربي آرژانتيني اتلتيکومادريد يعني ديگو سيمئونه به شدت خواهان حضور سوارز در تيمش شده است. از طرف ديگر به نظر مي رسد که نيمار، فوق ستاره برزيلي پاري سن ژرمن نيز از سران اين باشگاه درخواست کرده که سوارز را به خدمت بگيرند.
البته آاس در اين گزارش خود مدعي شده که اتلتيکو مادريد بدون فروش آلوارو موراتا و ديگو کاستا نمي‌تواند براي جذب مهاجم بارسا اقدام کند.
در واقع مسئله سوارز و بارسلونا به يک کلاف پيچيده تبديل شده است چراکه اين بازيکن حاضر نيست يک سال باقي مانده دستمزد خود را ببخشد و يا حتي کاهش دهد. حالا اما بايد منتظر ماند و ديد که طي روزهاي آينده چه اتفاقي رخ خواهد داد و آينده مهاجم اروگوئه‌اي در چه تيمي رقم خواهد خورد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد