ورزش 3/ گل مدعي است ادين ژکو ظرف ساعات آينده رسماً به يوونتوس مي‌پيوندد و به اين ترتيب اميدهاي لوئيس سوارز براي ملحق شدن به بيانکونري نقش بر آب خواهد شد.
گل مدعي شد ادين ژکو مهاجم بوسنيايي آ اس رم ظرف ساعات آينده به تورين رفته و با امضاي قراردادي دو ساله رسماً به يوونتوس مي‌پيوندد. جذب ژکو جزئي از برنامه سرمربي جديد يوونتوس، آندره‌آ پيرلو و در راستاي اصرار او براي ايجاد تغيير به خصوص در خط حمله اين تيم است.
ستاره بوسنيايي بعد از پنج سال حضور در پايتخت ايتاليا و به تن کردن پيراهن آ اس رم راهي تورين خواهد شد. گل مي گويد ژکوي 34ساله قراردادي دو ساله با يووه امضا خواهد کرد که ارزش آن 16 ميليون يورو است. دستمزد ژکو هم سالي 7.5 ميليون يورو خواهد بود.
اما اين انتقال از جنبه ديگري هم اهميت دارد چرا که اميدهاي لوئيس سوارز ستاره کنار گذاشته شده بارسلونا براي پيوستن به يووه را نقش بر آب مي‌کند. سوارز بعد از آنکه رونالد کومان سرمربي جديد بارسا به او گفت در برنامه‌هايش جايي ندارد تصميم به جدايي گرفته و اميدوار بود بتواند راهي يوونتوس شود. با پيوستن ژکو به يوونتوس سهميه جذب بازيکن خارجي توسط اين تيم پر مي‌شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد