ميزان/ عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: ما با نماينده عربستان بازي داشتيم و اين برد باعث غرور ملي شد و تاثير زيادي روي جامعه داشت
محمد عليپور عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس در خصوص ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و التعاون اظهار داشت: بازي خوبي بود، ترکيب تيم تغييرات زيادي داشت وقتي که تغييرات در ترکيب زياد مي‌شود نياز به هماهنگي وجود دارد، اين برد خيلي خوب بود و از لحاظ روحي و رواني روي بازيکنان تاثير زيادي داشت.
وي ادامه داد: دروازه‌بان تيم خيلي عملکرد خوبي داشت و توانست دروازه پرسپوليس را حفظ کند، فوتبال ما به سمتي رفته است که هواداران انتظار بازي زيبا دارند و توقع دارند بازيکن در زمين تمام توان خود را بگذارد، بازي با التعاون هم اينگونه بود که هواداران از بازي پرسپوليس لذت بردند و هم نتيجه خوبي کسب شد.
عضو هيئت مديره پرسپوليس تصريح کرد: ما با نماينده عربستان بازي داشتيم و اين برد باعث غرور ملي شد و تاثير زيادي روي جامعه داشت و پرسپوليس نشان داد با تغييرات زياد هم خوب بازي مي‌کند و نتيجه هم مي‌گيرد. پرسپوليس خريد‌هاي خوبي داشت و نشان داد بازيکنان خوبي به تيم اضافه شده‌اند و جايگزينان خوبي به جاي بازيکناني که رفتند به تيم آمدند.
عليپور در خصوص کادرفني پرسپوليس هم اظهار داشت: کادرفني در اين مدت تحت فشار بود، اما نشان داد در کوتاهترين زمان با بازيکنان جديد به هماهنگي رسيد و اين نکته مهمي است واقعا زمان کادرفني کوتاه بود، اما نشان دادند زحمت کشيدند تا تيم به هماهنگي برسد.
وي درباره اينکه پاداشي براي اين برد در نظر گرفته‌اند يا خير و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تيم توضيح داد: ما روز شنبه جلسه خواهيم داشت، اما هنوز هيچ اطلاعي از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ندارم، اما قطعا روز شنبه درباره اين موضوعات صحبت خواهيم کرد.
عضور هيئت مديره پرسپوليس در خصوص طلب برانکو بيان کرد: طبق صحبتي که مديرعامل باشگاه داشت با زمان بيست روزه و يک ماه که در اختيار باشگاه است منابع مالي خوبي جذب شود تا طلب برانکو هم پرداخت شود. تيم‌هاي ورزشي ما هميشه اين مشکلات را داشتند، اما مهم اين است که مشکلات باشگاه را وارد تيم نکنيم و حاشيه را وارد تيم نکنيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد