تسنيم/ بانوي پير با انتشار يک بيانيه جدايي مهاجم آرژانتيني‌اش را به صورت رسمي تأييد کرد و حالا به نظر مي‌رسد که در آستانه عقد قرارداد با مهاجم تيم فوتبال رم قرار دارد.
باشگاه يوونتوس به صورت رسمي از فسخ قراردادش با گونسالو ايگواين بر اساس توافق دو جانبه خبر داد.
طبق اين بيانيه فسخ قرارداد اين مهاجم آرژانتيني که يک سال ديگر با بانوي پير قرارداد داشت براي اين تيم ضرري 18.3 ميليون يورويي داشته است. او چندي پيش براي فسخ قراردادش با اين يووه به توافق رسيده بود که به موجب آن قرار شده اين تيم نيمي از حقوق فصل آخر قراردادش که 4 ميليون يورو بود را بپردازد. به اين ترتيب يوونتوس بازيکني که سال 2016 در ازاي 90 ميليون يورو از ناپولي خريد و در آن زمان به گران‌ترين خريد تاريخ اين باشگاه تبديل شد را بدون آنکه از فروشش درآمدي کسب کند، واگذار کرد که اين تصميم از نظر مالي ضرر قابل توجهي به اين تيم وارد آورد.
ايگواين اگرچه در 4 فصل حضورش در يوونتوس که البته يک فصل آن به صورت قرضي در تيم‌هاي ميلان و چلسي سپري شد، گل‌هاي قابل توجهي براي بانوي پير زد اما او در برنامه‌هاي سرمربي جديد تيم آندره‌آ پيرلو جايي نداشت و به همين دليل هم راهي آمريکا شده است و به زودي قرار است با تيم اينترميامي قرارداد ببندد.
در همين حال سايت گل مدعي شده است که يوونتوس براي پر کردن جاي خالي ايگواين در نوک خط حمله از خريد لوئيس سوارس منصرف شده و در آستانه خريد ادين ژکو از تيم فوتبال رم است. زمانبر بودن پروسه اخذ گذرنامه ايتاليايي براي سوارس، به او اجازه نمي‌دهد که پيش از صدور فهرست بازيکنان يوونتوس در ليگ قهرمانان اروپا، به صورت رسمي به اين تيم ملحق شود و به همين دليل قهرمان ايتاليا با ژکو وارد مذاکره شده است. سايت گل مدعي شده که توافق يوونتوس و ژکو 2 ساله است و اين مهاجم 34 ساله 7.5 ميليون يورو در سال حقوق خواهد گرفت. ژکو در مدت حضورش در تيم فوتبال رم 222 بازي براي اين تيم انجام داد و در آن 106 گل هم به ثمر رساند. او در فصل 17-2016 با ثبت 29 گل بهترين گلزن سري A شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد