فارس/ مدافع تيم فوتبال پرسپوليس هنوز موفق به حضور در قطر نشده و منتظر صدور رواديد است.
مهدي شيري که موفق نشده بود همراه کاروان پرسپوليس راهي قطر شود و در بازي اول اين تيم مقابل التعون عربستان هم غايب بود، هنوز موفق به دريافت ويزا براي سفر به قطر نشده است. 
اين بازيکن در حال انجام امور سفرش است اما فعلا مجوز سفر نگرفته است. 
* جواب تست کروناي  اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس که روز گذشته انجام دادند همه منفي اعلام شد. 
* باشگاه پرسپوليس با وجودي که اولين باشگاهي بود که به اي اف سي بابت کوچک بودن هتل و استقرار 6 تيم در آنجا اعتراض کرده بود از جاي خود نقل مکان نکرد. شب گذشته با تصميم اي اف سي اعضاي تيم استقلال جا به جا شدند اما کاروان سرخپوشان در هتل دوسيت دوحه ماندگار شدند. مسئولان اين تيم بعد از بازديد از هتل هاي ديگر و يکسان بودن شرايط هتل ديگر، ترجيح دادند که تيم را جا به جا نکنند. 
* با توجه به استقرار تيم پاختاکور در هتل سرخپوشان و انجام دو بازي اين تيم مقابل الهلال عربستان، مسئولان پرسپوليس از نماينده اي اف سي در هتل خواستار تشديد پروتکل هاي بهداشتي در مورد اين تيم ازبکي شدند.
تيم الهلال داراي چندين بازيکن کرونايي بوده و پرسپوليسي ها براي احتياط بيشتر از مسئولان هتل و نماينده کنفدراسيون فوتبال آسيا خواستند تا در مسيرهاي رفت و آمد مشترک مثل سالن تمرين، استخر و آسانسورها پروتکل ها سختگيرانه تر اجرا شود. 
تيم پرسپوليس امشب از ساعت 22:30 به وقت تهران بازي برگشت خود مقابل التعاون عربستان را برگزار مي کند. ديدار رفت دو تيم با نتيجه يک بر صفر به سود سرخپوشان به پايان رسيد. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد