ميزان/ با وجود شکست تيم فوتبال شهرخودرو مشهد در دو بازي پياپي در ليگ قهرمانان آسيا سرمربي اين تيم به کارش ادامه خواهد داد.
تيم فوتبال شهرخودرو مشهد در دو بازي اخير خود مقابل تيم شباب الاهلي امارات در چارچوب مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. با اين حال، اين تيم مجبور است دو بازي باقي مانده خود مقابل حريفانش که به نوعي تشريفاتي محسوب مي‌شود را هم برگزار کند تا تکليف تيم‌هاي صعود کننده گروهش مشخص شود.
يکي از مسائلي که اين روز‌ها ذهن فوتبالدوستان را درگير کرده آينده سيدمهدي رحمتي در شهرخودرو است. رحمتي قبل از بازي اول با شباب الاهلي به عنوان سرمربي شهرخودرو انتخاب شد و در دو بازي متوالي و اول خود در قامت سرمربيگري شکست خورد. همين مسئله باعث شد تا شايعاتي درباره آينده او در اين تيم مطرح شود.
پيگيري‌هاي خبرنگار ما نشان مي‌دهد هيچ خطري رحمتي را تهديد نمي‌کند. گفته مي‌شود حتي اگر رحمتي دو بازي باقيمانده خود در آسيا را هم شکست بخورد، باز هم برکنار نخواهد شد. باشگاه شهرخودرو معتقد است با رحمتي براي فصل بيستم ليگ برتر قرارداد بسته و تصميمي براي کنار گذاشتن او ندارد.
بر همين اساس هم شنيده مي‌شود باشگاه شهرخودرو که قبل از سفر اين تيم به قطر با بازيکنان مدنظر کادرفني وارد مذاکره شده، بلافاصله پس از بازگشت تيم به ايران از آنها رونمايي مي‌کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد