ورزش 3/ بعد از حذف در فصل گذشته، سرخ‌ها اميد زيادي داشتند در اين فصل در گام اول صعود را تجربه کنند تا روياپردازي خود را دنبال دهند.
دو فصل پيش بود که پرسپوليس با برانکو در فينال ليگ قهرمانان حاضر شد اما آنها در فصل گذشته در همان گام اول و در مرحله گروهي رقابت‌ها حذف شدند. اتفاقي که بعد از دستيابي به تنها يک امتياز طي دو بازي در اين فصل، بار ديگر نگراني حذف زودهنگام را براي اين تيم و هوادارانش را اينبار با يحيي گل محمدي شکل داد.
سرمربي سرخ‌ها اما بعد از شکست مقابل الدحيل و تساوي برابر الشارجه، بهترين سود را از وقفه چند ماهه اين رقابت‌ها برده است. تيم او بعد از بازگشت به اين رقابت‌ها در دو بازي ابتدايي خود التعاون را به عنوان صدرنشين اين رقابت‌ها از پيش رو برداشت و شرايط صعود را براي آنها سخت و خود را صدرنشين اين رقابت‌ها کرده است. 
پرسپوليس اکنون دو بازي ديگر پيش رو دارد و در شرايطي که جدول گروه با اما و اگرهاي زيادي همراه شده، کار را در گروه سوم در دست گرفته است. 
در گروه سوم پرسپوليس اکنون 7 امتيازي شده است. الدحيل و التعاون با 6 امتياز در رده دوم جدول هستند و الشارجه نيز با 4 امتياز همچنان شانس صعود براي خود قائل است.
يحيي گل محمدي دو بازي ديگر اکنون پيش رو دارد و بايد برابر الدحيل و الشارجه تيمش را هدايت کند و با دستيابي به نتيجه لازم در مسير صعود قرار گيرد. سرخپوشان روز دوشنبه در شرايطي برابر الدحيل قرار خواهند گرفت که قهرمان قطر در خانه و در ديداري که با اخراج بن عطيه 10 نفره شده بود، شکست خورد و معادلات جدول را کاملا بهم زد. با اين حال تقابل با تيمي که رامين رضاييان و ستاره‌ها مطرحي را در اختيار دارد، مي‌تواند شرايط اين گروه را مشخص کند. 
پرسپوليس که دو فصل قبل فينال آسيا را تجربه کرده، اکنون اميد زيادي دارد اينبار با يحيي گل محمدي با فراموشي حذف زودهنگام در فصل گذشته، راهي مرحله بعدي شده و شانس روياپردازي دوباره خود را دنبال کنند.
جايي که در صورت صعود رقابت سخت‌تري پيش روي آنها خواهد بود و بايد ديد کدام تيم از گروه چهارم را برابر  خود خواهند داشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد