ايسنا/ پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد اين تيم مي‌تواند به عنوان تيم اول از گروهش به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا صعود کند.
اسماعيل حلالي درباره پيروزي پرسپوليس‌ برابر التعاون عربستان اظهار کرد: پرسپوليس امروز هم از نظر بدني و هم از نظر هماهنگي، شرايط خوبي داشت و توپ و ميدان در اختيار پرسپوليس‌ بود. در نيمه نخست چند فرصت خوب نصيب پرسپوليس‌ شد و توپ هم به تيرک دروازه خورد اما به گل نرسيد. اينکه تيم هر سه روز يکبار بازي مي‌کند قطعا کار را براي کادر فني سخت تر کرده چون هم بدن بازيکنان تحت فشار است و هم احتمال مصدوميت بالا مي‌رود. 
وي افزود: زماني که پرسپوليس‌ صاحب توپ بود، به خوبي توپ را در زمين مي‌گرداند و اين نشان مي‌دهد تيم نسبت به بازي قبلي هماهنگ تر شده بود. بازيکنان جديد هم واقعا عملکرد خوبي داشتند و ما اميدواريم آنها روز به روز بهتر شوند. با ادامه اين روند قطعا پرسپوليس‌ مي‌تواند به عنوان تيم صدرنشين از گروهش صعود کند. 
حلالي ادامه داد: ميلاد سرلک و کمال کاميابي‌نيا واقعا عالي کار کردند. در خط دروازه هم لک عملکرد خوبي داشت. البته من معتقدم او بايد روي شروع مجددها بيشتر تمرين کند. احسان پهلوان هم مي‌تواند بهتر از اين عمل کند. نکته مهم اين بود که تيم به بردن عادت کرده و براي برد وارد زمين شد.
او در پايان درباره پرداخت نشدن مطالبات برانکو ايوانکوويچ هم گفت: واقعا در حق اين مربي بد کردند. فيفا بيايد ما را سخت مجازات کند چون مديراني داريم که اصلا به هيچ موضوعي فکر نمي‌کنند و فقط مي‌خواهند در جشن‌ها شرکت کنند. برانکو زحمات زيادي براي پرسپوليس‌ کشيده و ما رفتار خوبي با او نداشتيم. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد