خبرآنلاين/ باشگاه استقلال درنهايت نتوانست تا استراماچوني را براي فصل بعد به ايران برگرداند.

احمد سعادتمند مديرعامل باشگاه استقلال درست در روزهايي که اين تيم براي حضور در ديدار سخت فينال جام حذفي مقابل تراکتور احتياج به تمرکز و آرامش داشت، با حضور در برنامه هاي مختلف تلويزيوني و انتقاد هاي ريز و درشت از کادرفني وقت و دادن وعده مذاکره با استراماچوني براي حضور روي نيمکت استقلال در فصل آينده، انواع و اقسام حاشيه ها را براي آبي پوشان به وجود آورد که نتيجه اش باختي دور از انتظار مقابل تراکتور بود در شرايطي که استقلال يک هفته قبل از آن، با ارائه نمايشي قابل قبول توانسته بود پرسپوليس را کنار بزند.
حالا اما در شرايطي که ديگر حضور استراماچوني در استقلال منتفي شده و به تبع آن خبري از صرف نظر او از شکايتش در فيفا هم نيست، سعادتمند ديگر پا به برنامه هاي تلويزيوني نمي گذارد تا از طرح و برنامه اش براي فصل آينده بگويد. از اينکه چه کسي را براي نيمکت استقلال مدنظر دارد يا اينکه چگونه قرار است از پس اين همه بدهي هاي داخلي و خارجي و قراردادهاي کلان ستاره هاي فعلي استقلال بربيايد.
قمار سعادتمند براي بازگرداندن استراماچوني نتيجه نداد و نوک تيز انتقادات را به سمت خود او بازگرداند. چرا که استراماچوني با استوري اي که گذاشت، از اساس منکر پيشنهاد از سوي استقلالي ها شد و حالا مديرعامل آبي ها بد نيست که بازهم به برنامه هاي زنده تلويزيوني بيايد و اين بار به جاي وعده هاي رويايي براي ساختن تيمي کهکشاني در جهت قهرماني آسيا، از اين بگويد که دقيقا در روند مذاکره با استراماچوني چه اتفاقاتي افتاده و او علي رغم اين که مي دانسته براي حضور اين سرمربي ايتاليايي منع قانوني وجود دارد، چرا تمامي تخم مرغ هايش را در اين سبد قرار داده بود؟ آيا هدفش فقط فراري دادن فرهاد مجيدي از نيمکت استقلال بود؟ حالا که فرهاد رفته و استراماچوني هم قرار نيست بيايد برنامه اش براي نيمکت فصل بعد استقلال چيست؟ آيا استقلال واقعا دارد با الکس نوري مذاکره مي کند يا چند روز ديگر، نوري هم مثل استرا با يک استوري، آب سردي بر دل پر خون استقلالي ها مي ريزد؟ آيا هواداران باز هم بايد شاهد کشته شدن زمان و از دست رفتن پيش فصل و سوخت شدن امتياز در هفته هاي ابتدايي ليگ بعدي باشند؟ سناريويي که طي ساليان اخير هر فصل براي استقلال اتفاق افتاده و به قيمت از دست رفتن شانس قهرماني ليگ براي اين تيم تمام شده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد