ایسنا/ پوشش تصویری مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان اصفهان با حواشی همراه شد. در همین راستا انجمن عکاسان استان اصفهان در دفاع از عکاسانی که برای پوشش این مسابقه ورزشی رفته بودند، بیانیه‌ای منتشر کرد.
 تعدادی از عکاسان خبری در روز جمعه (۲۸ شهریور ماه) برای پوشش مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان اصفهان در رده نوجوانان و جوانان در محل مسابقات حاضر شدند.  در این میان انتشار عکس‌های سقوط یکی  از شرکت‌کنندگان دختر مسابقات ازجمله توسط عکاس ایسنا در اصفهان، حواشی زیادی برای عکاس‌های خبری به دنبال داشت. 
در همین راستا، انجمن عکاسان مطبوعاتی استان اصفهان با انتشار بیانیه‌ای، گفته است، این انجمن ضمن ادای احترام به جامعه اخلاقگرای ورزشی استان، برخود لازم می‌داند با محکوم کردن این اقدامات غیراخلاقی، ضمن حفظ حق پیگرد حقوقی و قانونی از مدیر محترم ورزش و جوانان استان، ریاست محترم فدراسیون سوارکاری، مقامات امنیتی استان درخواست مجدانه پیگیری و برخورد قاطع با متخلفان و تهدیدکنندگان دو همکار عکاس خبری استان را دارد.
این انجمن همچنین اعلام کرده که  مستندات این توهین و ساماندهی آن توسط افراد  همچنین اتفاقات پشت پرده این مسابقات که نشان دهنده سطح اخلاقی آن است، موجود بوده، در زمان مناسب در اختیار نهادهای قضایی و نظارتی قرار خواهد گرفت.
انجمن عکاسان مطبوعاتی اصفهان معتقد است که برخی حواشی پیش آمده در فضای مجازی علیه عکاسان یادشده، توسط برخی افراد مرتبط با موضوع، سازماندهی شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید