ورزش 3/ نام سیدجلال حسینی احتمالا بیش از دیگر بازیکنان پرسپولیس برای الدحیلی ها آشناست.

یک روز پس از این که تن کاته سرمربی الجزیره در نشست خبری به کنایه پرسید که «مگر سیدجلال سوپرمن پرسپولیس است؟» این بازیکن در وقت های اضافه دروازه تیم اماراتی را گشود تا این بار هواداران پرسپولیس باشند که با کنایه به سراغ سرمربی هلندی رفته و با کلیدواژه «سوپرمن» این گل را به او یادآوری کردند. اما این پایان ماجرای درخشش های سیدجلال در لیگ قهرمانان آسیا نبود.
بازی بعد در حالی که روزهای عرب زبان به سیدجلال حسینی می‌پرداختند، پرسپولیس برای شکست در بازی رفت مقابل الدحیل وارد زمین شد و اتفاقا کاپیتان سرخ ها دوباره توانست گلزنی کند تا لقب «سوپرمن» را پیش از نام خود ببیند. همین گل مقدمه ای بود برای یک پیروزی شیرین در مقابل الدحیل که با صعود سرخپوشان به نیمه نهایی آسیا همراه شد و در نهایت پرسپولیس را به بهترین نتایج تاریخش در لیگ قهرمانان آسیا رساند.
حالا دو سال از آن روزها گذشته و سیدجلال دوباره در مقابل ستاره های الدحیل قرار خواهد گرفت. البته مشخص نیست که آیا او همچون بازی قبلی فیکس خواهد بود یا نه اما شاید نمایش درخشان این مدافع باتجربه، گل محمدی را مجاب کند که دوباره از او در کنار شجاع خلیل زاده بهره ببرد؛ زوجی که در چهار سال اخیر بهترین روزهای پرسپولیس از نظر دفاعی را رقم زدند و حالا جزو شش مهره قدیمی تیم محسوب می‌شوند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید