فارس/ سرپرست فدراسیون اسکی در خصوص پرونده قضایی که دارد واکنش نشان داد.
کوروش صبوریان در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در ورزش، اظهار داشت: درخواست ما این بود با توجه به اینکه اسکی رشته خاصی است و در فضای باز انجام می‌شود، اجازه دهند تمرینات ملی را آغاز کنیم.
وی افزود: اول آبان امیدواریم پیست‌ها باز شوند و دی‌ماه با بارش برف‌ها لیگ را هم برگزار کنیم. امیدواریم فدراسیون جهانی اجازه دهد مسابقات جوانان آسیا را که قرار بود سال گذشته انجام شود، امسال برگزار کنیم.
صبوریان درباره انتخابات فدراسیون اسکی عنوان کرد: این موضوع دست من نیست، باید تعیین صلاحیت ها صورت بگیرد و وزارت اعلام کند تا پروسه انتخابات صورت می‌گیرد.
وی درباره اینکه شما با آمدن به اسکی حواشی داشتید و اعلام شده پرونده قضایی دارید، خاطرنشان کرد: من فعلا آمدم در ستاد کرونا شرکت کنم و شما دوباره حواشی ایجاد می‌کنید؟ چیز خاصی نیست این حواشی برای همه پیش می‌آید.
سرپرست فدراسیون اسکی تصریح کرد: مدیری هست که در دوران مدیریتش اتفاقی نیفتاده باشد؟ بالاخره سیستم‌ها نظارت می کنند. این مدل هر روز ماست. هر کسی در هر جایی مدیریت کند باید همه موارد را رعایت کنند. سازمان بازرسی و دیوان محاسبات ممکن است تذکراتی بدهند که همه اینها باید رعایت شود. همه موظف هستیم موارد مطرح شده را انجام دهیم تا مشکلی پیش نیاید.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید