ورزش 3/ با شروع دوران آماده سازی یکی از تیم هایی که بیشترین بازیکن را از دست داد نساجی بود؛ این تیم نزدیک به 10 بازیکن اصلی خود را از دست داده و طبیعتا باید با یک تیم جدید آماده بازی ها شود. 

اما کادر فنی تیم نساجی بر خلاف بازیکنان دست نخورده باقی ماند.  صمد مرفاوی که صحبت از حضور او در تیم استقلال خوزستان بود هم چنان در تمرینات نساجی در کنار محمود فکری حضور دارد. هم چنین سیروس دین محمدی که کارنامه اش در تیم های دسته اولی به عنوان سرمربی قابل دفاع بود. دو مربی استقلالی دیگر هم در کادر فنی تیم نساجی حضور دارند. حنیف عمران زاده و احمد فیض کریملو که در کنار وحید فاضلی و مسعود ابطحی جز مربیان جوان نساجی بشمار می روند و البته کارهای اجرایی در تمرینات را برعهده دارند که در این بین مسعود ابطحی نقش مربی بدنساز را ایفاء می کند و وحید فاضلی هم طراحی و اجرای تمرینات را برعهده دارد.علی شیخ الاسلامی آنالیزور سابق تیم ملی جوانان و امید هم چنین در این کادر حضور دارد. 
تیم نساجی که تمرینات خود را در تهران و در استادیوم کارگران دنبال می کند چهارشنبه هفته جاری در اولین بازی دوستانه به مصاف ماشین سازی می رود و این برنامه نشان می دهد که محمود فکری خیلی زود نفرات مد نظر خود را جایگزین کرده و امیدوار است با تیم جدید نساجی هم به سیر صعودی خود در لیگ برتر ادامه دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید