ورزش 3/ خوشه طلايي در ليگ يک همانند تيم هاي صنعت نفت و نساجي در ليگ برتر بازيکنان زيادي را از دست داده؛ به اندازه يک تيم و اين به طور حتم کار سهراب بختياري زاده را سخت خواهد کرد. 
حسن مرادي فر، محمد سرافراز، مصطفي نوروزي، بهزاد داوودي و اصغر نصيري 5 بازيکني هستند که به تيم نساجي ملحق شده اند. علي مغنميان پيراهن ماشين سازي را برتن کرده و محمد قنبري هم با تراکتور قرارداد امضاء کرده. هر چند او براي جدايي قطعي از خوشه طلايي بايد رضايت اين باشگاه را جلب کند چرا که مدير عامل اين باشگاه مدعي شده او قرارداد سه ساله با خوشه طلايي دارد و حضور او در تيم تراکتور غير قانوني است. محمد خزايي دروازه بان تيم خوشه طلايي هم با تيم مس کرمان قرارداد امضاء کرده است. او در هفته هاي پاياني تبديل به دروازه بان مورد اعتماد محسن عاشوري شده بود و به نظر مي رسد در تيم مس کرمان و زير نظر رضا مهاجري هم شانس زيادي براي تبديل شدن به مرد شماره يک دارد. 
اين پايان جدايي ها در تيم خوشه طلايي نيست؛ ابوطالب قنبري و رسول ناصر بخت هم راهي تيم ملوان شده اندو تا به اينجاي کار جدايي 10 بازيکن از تيم خوشه طلايي قطعي شده است. اين در حالي است که خوشه طلايي فصل گذشته اولين فصل حضور خود را در ليگ يک تجربه مي کرد؛ کسب عنوان چهارمي در اولين فصل حضور موجب شد تا تعداد بازيکنان زيادي از اين تيم مورد توجه تيم هاي ديگر قرار بگيرند. حضور 8 بازيکن از خوشه طلايي در تيم هاي ليگ برتري نشان از تيم خوبي بود که ابتداي فصل توسط محسن عاشوري بسته شده بود؛ مربي اي که طي سه فصل حضور در اين تيم؛ خوشه طلايي را از ليگ 2 به ليگ يک آورد و در ليگ يک هم اين تيم را تبديل به مدعي کرد. با حجم جدايي ها بدون شک کار سهراب بختياري زاده سرمربي جديد خوشه طلايي سخت خواهد بود. او براي صعود به ليگ برتر بايد يک تيم جديد بسازد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد