تسنیم/ رئیس هیئت کشتی کردستان تاکید کرد که این استان بدون هیچ مشکلی مسابقات دور رفت گروه ب لیگ برتر فرنگی را در سنندج برگزار خواهد کرد.
سازمان لیگ برنامه دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی را اعلام کرد و این رقابت‌ها در 4 مقطع زمانی و در دو شهر به انجام خواهد رسید. به این ترتیب لیگ برتر کشتی، با رقابت تیم‌های فولاد اکسین خوزستان، هیئت کشتی سیرجان، رعد پدافند ارتش، آریو برزن بهبهان و هیئت کشتی یزد در گروه الف لیگ فرنگی، در روزهای 8  و 9 مهر ماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی آغاز خواهد شد.
پس از آن تیم‌های استقلال تهران، دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری بجنورد در گروه الف لیگ آزاد، دور رفت مسابقات را روزهای 10 و 11 مهر در خانه کشتی شهید هادی برگزار می‌کنند.
تیم‌های هیئت کشتی قائمشهر، بازار بزرگ ایران و پاس ساری نیز در گروه ب لیگ آزاد روزهای 15 و 16 مهر در خانه کشتی شهید هادی به مصاف هم خواهند رفت تا دور رفت این رقابت‌ها را پشت سر بگذارند.
در حالی که این سه مرحله در تهران برگزار می شود، سنندج میزبان دور رفت گروه ب لیگ برتر فرنگی است. این شهر در روزهای 23 و 24 مهر ماه میزبان رقابت تیم‌های صبانور کردستان، دانشگاه آزاد اسلامی، بازار بزرگ ایران، احتشام گستر کارون و شهدای مدافع حرم خواهد بود.
جمشید خیرآبادی رئیس هیئت کشتی کردستان  درباره میزبانی دور رفت گروه ب لیگ برتر فرنگی به تسنیم گفت: از بیستم مهر پذیرای تیم ها در هتل خواهیم بود و مسابقات را بدون حضور تماشاگر در سالن 6 هزار نفری گلان برگزار خواهیم کرد. قطعا تمامی موارد بهداشتی و پروتکل ها و دستورالعمل های صادرشده را رعایت خواهیم کرد و هیچ مشکلی در این زمینه به وجود نخواهد آمد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید