مهر/ سرمربی تیم فوتبال السد قطر از تیم سپاهان ایران تمجید کرد و گفت: تمرکزم فعلا روی بازی با سپاهان است.
تیم فوتبال سپاهان ایران که شانسی برای صعود در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ندارد، فردا پنجشنبه در آخرین دیدار مرحله گروهی خود به مصاف السد قطر می رود.
ژاوی هرناندز سرمربی تیم السد  در نشست خبری پیش از بازی امروز گفت:  خوشحال هستم که قبل از بازی آخر به مرحله بعدی صعود کردیم و نباید برای راهیابی به مرحله بعد نگران نتیجه مقابل یک رقیب بسیار دشوار باشیم. مقابل سپاهان مسلماً باید برای پیروزی به میدان برویم. سپاهان تیمی بسیار قوی و با دیسیپلین است که به خوبی دفاع می‌نند، بازی با توپ قدرتمندی دارد و ‌رویارویی با آنها برای هر تیمی در آسیا بسیار دشوار است. ما هنوز شانس کسب مقام نخست گروه را داریم و تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا در صدر جدول قرار بگیریم.
سرمربی تیم السد یادآور شد: دو بازیکن محروم داریم که الان زمان مناسبی برای محرومیت است، چرا که بازیکنان در خلال این تورنمنت طولانی احتیاج به استراحت هم دارند. خوشحال هستم که جوانان بسیار خوبی در السد حضور دارند که این زمانی است که به آنها میدان داده شود تا خود را در رقابت‌هایی اینچنین ثابت کنند.
ژاوی درباره حریف بعدی السد در مرحله بعدی خاطرنشان کرد: ما باید منتظر نتیجه بازی خودمان مقابل سپاهان باشیم و ببینیم النصر هم چه نتیجه‌ای به‌دست می‌آورد. بعد از آن نگران این خواهیم بود که در مرحله بعد مقابل کدام تیم قرار بگیریم.
وی در خصوص احتمال رویارویی السد با پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی تصریح کرد: پرسپولیس یا هر تیم دیگری در جمع هشت تیم مرحله بعد، رقبای دشواری خواهند بود. سال گذشته مقابل الدحیل قرار گرفتیم، اما در یک قدمی فینال لیگ قهرمانان آسیا با یک اشتباه، از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا بازماندیم. فعلاً تمام تمرکز ما روی بازی با سپاهان هست.
سرمربی السد در پایان درباره ارزیابی اش از سایر تیم ها هم گفت: تیم‌هایی که اینجا هستند را برای مراحل بعدی آنالیز کردم و پاختاکور ازبکستان نظر من را جلب کرده است. به عنوان یک بازیکن مقابل آنها به میدان رفتم و آنها بسیار پرقدرت هستند. بازی مقابل تیم حال حاضر آنها برای هر تیمی دشوار خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید